אוסטרליה

אוסטרליה

סיורי יום בקבוצות 

אנו מציעים סיורי יום לכל יעד באוסטרליה. כל הסיורים הינם בשפה האנגלית ומועברים על ידי טובי המדריכים שבאוסטרליה. כל הסיורים כוללים איסוף מבית המלון והורדה חזרה (אלא אם צוין אחרת). הסיורים שלנו הם פתרון מצוין למי שנמצא ביעד אחד ורוצה לראות כמה שיותר בזמן קצר, למי שאינו מעוניין לטייל לבד, למי שאינו מטייל עם רכב צמוד, או למי שמעדיף שלא לנהוג שעות רבות.

*כל המחירים המוצגים הינם בדולר אוסטרלי.

Cairns

1. סיור Daintree Rainforest & Cape Tribulation

טיול יום באחת הפנינים של אוסטרליה, יער הגשם העתיק בעולם, Daintree Rainforest. במהלך הטיול נחשף לצמחייה המיוחדת הגדלה ביער הגשם, נצפה בבעלי חיים אוסטרלים מיוחדים, נרד לחופי הים המדהימים של יער הגשם ונצא לשייט לצפייה בתנינים החיים באיזור.

כמו כן, בטיול נבקר בערוץ מוסמן הסמוך, ואם התנאים יאפשרו, המעוניינים יוכלו גם לטבול בו.

טיול חובה לכל מבקר באוסטרליה!

עלות: כ-150$ לאדם, כולל ארוחת צהריים.

זמן: כ-12 שעות סיור.

טיול בקבוצה קטנה!

 

 

2. רמות את'רטון- סיור ערב

סיור מיוחד היוצא בשעות הצהריים לרמות את'רטון- אחד האיזורים האטרקטיבים ביותר בסביבה. הסיור מתמקד בבעלי חיים ובנופי האיזור. נפגוש בקנגרו, בפלטיפוס ובעוד בעלי חיים הייחודיים לאוסטרליה. נבקר באגמים, תצפיות ובאיזורים הכפריים של המקומיים. שיא הטיול יגיע עם השקיעה, כאשר נחשף לחיי הלילה של בעלי החיים ביער הגשם. עם סיום הטיול, נשב יחד לארוחת ערב במסעדה מקומית ונשוב לקיירנס.

עלות: כ-208$ לאדם, כולל ארוחת ערב וכיבוד קל.

זמן: כ-9 שעות סיור.

מומלץ מאד לאוהבי בעלי החיים!

Gold Coast & Brisbane

1. טיול יום ל-Byron Bay מגולד קוסט

טיול יום לעיירה המפורסמת ביותר בכל אוסטרליה- ביירון ביי. עיירת הגולשים, המשפחות, התיירים והמקומיים, או למעשה העיירה של כולם. ביירון ביי עמוסה בתיירים בכל עונות השנה, הודות למזג האוויר המצוין השורר בה, חופי הים עם המהפנטים וקצב החיים האיטי והרגוע שלה. עם הגעתנו לביירון ביי, נבקר במגדלור המפורסם של העיירה, אשר יספק לנו תצפית של 360 מעלות לים ולחופים. לאחר מכן, זמן חופשי במרכז העיירה, לחוות את חנויות הבוטיק והחופים המפורסמים עם הגלים הסוחפים. בדרכנו חזרה לגולד קוסט, נעצור לביקור בחוות פירות מוכרת (הכניסה בתשלום נוסף במקום).

עלות: כ-143$ לאדם, כולל ארוחת צהריים.

זמן: כ-9 שעות סיור.

*כניסה לחוות הפירות בתשלום נוסף.

 2. טיול בפארק הלאומי Springbrook-

טיול יום לפארק הלאומי המפורסם ביותר באיזור גולד קוסט ובריסביין. נגיע ליערות הגשם של דרום מדינת קווינסלנד ונהנה מצמחיה שופעת, בעלי חיים  ומים. מתאים מאד לאוהבי הטבע, ההליכות והמפלים. 

עלות: יציאה מגולד קוסט- כ-125$. יציאה מבריסביין: כ-165$. 

זמן: כ-8-9 שעות סיור.

*הטיול מבריסביין הינו טיול ברכב שטח.

 

 

 

 

 

 

 

 3. טיול לצפייה בתולעים זוהרות-

טיול ערב ייחודי היוצא מגולד קוסט לצפייה בתולעים זוהרות בטבע! 

עלות: כ-100$.

זמן: כ-3 שעות.

Sydney

1. ההרים הכחולים- 

טיול יום/עם לילה להרים הכחולים, הריאה הירוקה שמחוץ לסידני. טיול חובה שאסור לפספס לכל מי שמבקר בסידני. כולל 3 האחיות ומערות ג'נולאן.

טיולים פרטיים ובקבוצות קטנות.

עלות: כ-170$ לטיול בקבוצה קטנה באנגלית כולל ארוחת צהריים.

זמן: כ-8-9 שעות סיור.

Melbourne

1. Great Ocean Road Tour-

הטיול המפורסם ביותר מחוץ לעיר מלבורן. שום ביקור במלבורן אינו שלם בלי טיול בדרך האוקיינוס הגדולה, הדרך הנופית המפורסמת ביותר באוסטרליה. בטיול תגיעו לחופים מרשימים, תבקרו בעיירות חוף קטנות שוקקות חיים, תראו תצורות אבן מדהימות ותפגשו את בעלי החיים האוסטרלים המפורסמים ביותר: קואלה וקנגרו.

עלות: 150$ כולל ארוחת צהריים, סיור בקבוצה קטנה!

זמן: כ-11 שעות.

050-888-2346

972-50-888-2346+

Info@nworries.net

Tel Aviv, Israel

@No Worries Tours 2020- All Rights Reserved@