1/1

הייחודיות שלנו

טיול לאוסטרליה ולניו זילנד הוא ללא ספק טיול של פעם בחיים. בבואכם לתכנן טיול מסוג שכזה, מומלץ לחשוב היטב על הערך המוסף שתקבלו מתכנון טיול עם המומחים ליעד.

  • נסיון אישי ומקצועי- אוסטרליה וניו זילנד הן המגרש הביתי שלנו. מאות מטיילים נסעו דרכנו לאוסטרליה ולניו זילנד בכל ההרכבים: זוגות, משפחות, יחידים, פנסיונרים, קבוצות מאורגנות וטיולים פרטיים. אנו נחסוך לכם זמן רב ויקר ונתאים את הציפיות שלכם למה שקורה בשטח בצורה האידיאלית- כל המסלולים שלנו הינם מסלולים בתפירה אישית!!

  • מוכרים באופן רשמי:​ אנו מוכרים באופן רשמי על ידי משרדי התיירות של אוסטרליה וניו זילנד כמומחים לשתי המדינות (ניתן לצפות בחותמות שלנו בעמוד הבית ובתחתית כל עמוד). אנו עובדים עם ספקים מוכרים ואמינים בלבד ומבטיחים מחירים הוגנים לפי השוק המקומי.

 

  • מעודכנים כל הזמן: ניתן למצוא בלי סוף סיפורי דרך והמלצות ברחבי האנטרנט ובפורומים. אך מי יודע האם אותה המלצה שנכתבה לפני שנתיים עדיין רלוונטית להיום? מה לגביי אתרים שנפתחים ונסגרים כל הזמן? ואירועים ופסטיבלים שמתקיימים בעת הטיול שלכם? הסירו דאגה, אנו מתעדכנים מדי יום ומדי שבוע בכל מה שקורה. 

  • ליווי אישי לאורך כל הדרך: אנו החברה היחידה בישראל המציעה שירותי ליווי וסיוע 24/7 בעת הטיול לאוסטרליה ולניו זילנד. למטיילים דרכנו ינתן מספר טלפון ישראלי לשיחות חירום ולהודעות במשך הטיול למקרה הצורך בשפה העברית!

  • חוברת טיול מקיפה: המטיילים שלנו יקבלו חוברת טיולים מקיפה ואיכותית היורדת לפרטי פרטים: שמות האתרים לניווט ב-GPS, הסבר על כל אחד מהאתרים וההליכות שמבסלול, המלצות למסעדות, הערות חשובות וקטעי מפות מ-Google Maps.

רוצים לדעת עוד? נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 050-888-2346, או בטופס יצירת הקשר שלנו.

"5 כוכבים, זה קצת לא הוגן לתת. לנותן שירות כזה גם 100 כוכבים לא ישקפו את המיומנות והידע והמקצועיות שהם נר לרגליו."

הראל בר דוד

050-888-2346

972-50-888-2346+

Info@nworries.net

Tel Aviv, Israel

@No Worries Tours 2020- All Rights Reserved@