טיול עצמאי ללא נהיגה

לראשונה בישראל- טיול עצמאי ללא נהיגה! 

מעוניינים לטייל באוסטרליה וניו זילנד אך חוששים מנהיגה בצד השני של הכביש?

אנו נבנה לכם תכנית מותאמת אישית בדיוק כפי שאנו בונים למטיילים עם רכב שכור, ונדאג לחלוקה נכונה של ימים ויעדים. נתכנן את המעברים הנוחים ביותר בין היעדים במידת הצורך (טיסות פנים/שאטלים/מוניות) ונוודא שלא תפספסו שום דבר בתכנית- לכל אתרי הטבע ולאטרקציות שבמסלול תצאו בטיולים קבוצתיים או פרטיים.

מהיום טיול ללא נהיגה הוא ממש לא מכשול! 

שלבי העבודה:

  • כל תכנון טיול מתחיל בפגישה אישית: נכיר אתכם ותכירו אותנו. בפגישה נשמע אודות אופי הטיול המבוקש מצידכם, תחומי העניין הרלוונטים לכם, העדפות, בקשות ואילוצים. מכאן נמשיך להמלצות על יעדים שיתאימו למה ששמענו מכם עד כה, ונסיים את הפגישה עם מסלול שלדי ראשוני ובו פירוט כללי אודות היעדים המתאימים לכם באוסטרליה וניו זילנד.

  • לאחר הפגישה תקבלו חוברת טיול מפורטת ומלאה היורדת לרזולוציות הנמוכות ביותר: החוברת מתוכננת לפי ימים. בחוברת תמצאו הסברים מדויקים על כל אתר ואתר בו תעברו במהלך הטיול, לרבות כמה זמן להקדיש לכל מקום, פירוט הליכות, מרחקים ושעות הנסיעה, עלויות, המלצות למסעדות ואף תצלומי מפות מ-Google Maps לכל אחד מהמקטעים בטיול, ולו לקטן ביותר.

  • הזמנת שירותי קרקע: כשחוברת הטיול שלכם תושלם, נעבור לשלב ההזמנות. במסגרת טיול עצמאי ללא נהיגה, נדאג להזמין לכם את שירותי הקרקע הנדרשים במחירים הזולים ביותר בשוק וללא דמי טיפול מהספקים האמינים והטובים ביותר. 

  • שירות אישי ומקצועי בד בבד עם שירות תמיכה וחירום 24/7 : אנחנו הגב שלכם לאורך כל הדרך ועומדים לרשותכם בכל מקרה של שאלה או בקשה- ואנחנו מתכוונים לכך! צלצלו אלינו או שלחו הודעה, ומיד תקבלו מענה חמים ונעים: לפני היציאה לטיול, בעת הטיול ולאחר שחזרתם לארץ.

  • מעוניינים לצאת לדרך? התקשרו עכשיו 050-888-2346 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

1/1

050-888-2346

972-50-888-2346+

Info@nworries.net

Tel Aviv, Israel

@No Worries Tours 2020- All Rights Reserved@