תכנון טיול בהתאמה אישית- המטייל העצמאי

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours- המומחים לאוסטרליה וניו זילנד בישראל!

טיול לקצה השני של העולם הוא לא עוד טיול. בכל דרך בה תבחרו לטייל, יש לקחת בחשבון הכנה מקיפה, מעמיקה ומוקדמת- לאוסטרליה ולניו זילנד חוקים משלהן.

 

למבקרים בפעם הראשונה באוסטרליה וניו זילנד (ולעיתים גם למטיילים שחוזרים לסיבוב נוסף), תכנון טיול באופן עצמאי עלול לגזול זמן יקר מאד ומתסכל של שיטוטים באנטרנט וחיפושים אחר המלצות למסלול הנכון.

 

אוסטרליה וניו זילנד הן שתי מדינות עם אופי טיול שונה לחלוטין מכל מה שהכרתם לפני. הגיוון והשפע שהן מציעות הוא אין סופי: בעלי חיים ייחודיים, יערות גשם, פארקים לאומיים, עיירות ציוריות, ערים גדולות, חופים, תרבות שבטית, אוכל, יין ועוד ועוד ועוד.. הזמן כאן קצר והמלאכה רבה. כל יום בטיול הוא יקר ערך ולא יחזור, ומי יודע אם ומתי נספיק להגיע לכאן שוב.

 

אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם. אנו מתמחים בתכנון ותפירת מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד.

שלבי העבודה:

  • כל תכנון טיול מתחיל בפגישה אישית: נכיר אתכם ותכירו אותנו. בפגישה נשמע אודות אופי הטיול המבוקש מצידכם, תחומי העניין הרלוונטים לכם, העדפות, בקשות ואילוצים. מכאן נמשיך להמלצות על יעדים שיתאימו למה ששמענו מכם עד כה, ונסיים את הפגישה עם מסלול שלדי ראשוני ובו פירוט כללי אודות היעדים המתאימים לכם באוסטרליה וניו זילנד.

  • אם בחרתם במסלול המלא, תקבלו מאיתנו חוברת טיול מפורטת ומלאה היורדת לרזולוציות הנמוכות ביותר: החוברת מתוכננת לפי ימים או על פי איזורים (למטיילים המעדיפים טיול ספונטני). בחוברת תמצאו הסברים מדויקים על כל אתר ואתר בו תעברו במהלך הטיול, לרבות כמה זמן להקדיש לכל מקום, פירוט הליכות, מרחקים ושעות הנסיעה, עלויות, המלצות למסעדות ואף תצלומי מפות מ-Google Maps לכל אחד מהמקטעים בטיול, ולו לקטן ביותר.

  • הזמנת שירותי קרקע: כשחוברת הטיול שלכם תושלם, נעבור לשלב ההזמנות. תוכלו לבחור להשתמש בשירותי ההזמנות שלנו או להזמין לבד. נשמח לסייע לכם להזמין דרכנו את כל שירותי הקרקע במחירים הזולים ביותר בשוק וללא דמי טיפול מהספקים האמינים והטובים ביותר, יחד עם העובדה כי אנו מכירים את השטח ויודעים כבר מזמן מה המטיילים מעדיפים יותר ומה פחות.

  • שירות אישי ומקצועי בד בבד עם שירות תמיכה וחירום 24/7 : אנחנו הגב שלכם לאורך כל הדרך ועומדים לרשותכם בכל מקרה של שאלה או בקשה- ואנחנו מתכוונים לכך! צלצלו אלינו או שלחו הודעה, ומיד תקבלו מענה חמים ונעים: לפני היציאה לטיול, בעת הטיול ולאחר שחזרתם לארץ.

  • מעוניינים לצאת לדרך? התקשרו עכשיו 050-888-2346 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שמשמאל.

 

050-888-2346

972-50-888-2346+

Info@nworries.net

Tel Aviv, Israel

@No Worries Tours 2020- All Rights Reserved@