טיסות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה

טיסות לאוסטרליה - תוכן עניינים

טיסות לאוסטרליה – מבוא

הזמנת טיסות לאוסטרליה היא אחד מהשלבים החשובים והמרגשים ביותר בתהליך תכנון הטיול שלכם ליבשת. במיוחד בשבילכם, הכנו את המדריך הבלעדי של נו ווריז טורס עם כל מה שצריך לדעת על טיסות לאוסטרליה :

כיום אין טיסות ישירות מישראל לאוסטרליה. הדרך המהירה ביותר להגיע ליבשת האדומה היא באמצעות טיסה עם קונקשן אחד במזרח, אך ישנן גם אין סוף טיסות המשלבות עצירה בשניים או בשלושה יעדים בדרך לאוסטרליה. זמן טיסה ממוצע מישראל לאחת מעריה המרכזיות של אוסטרליה נע בין 18-24 שעות, בהתאם ליעד/י הביניים שלכם וליעד הנחיתה באוסטרליה. עלות ממוצעת של כרטיס טיסה לאוסטרליה נעה בין 1800$-1300$  (אמריקאי) לאדם במחלקת תיירים. יש להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני שעת הטיסה.

עצירות ביניים נפוצות בטיסות לאוסטרליה

ניתן לעשות המון מיקסים עם הטיסות לאוסטרליה, ולכן חשוב להחליט על יעדי הנחיתה באוסטרליה וההמראה ממנה, וכן על יעד/י הקונקשן שלכם, בהתאם למסלול הטיול שבניתם ולפי העונה בה אתם מטיילים.

יעדי ביניים פופולאריים למי שרוצה לטוס עם קונקשן אחד בלבד

סיאול- סיאול הפכה לאחרונה לקונקשן עולה עבור הטסים לאוסטרליה וניו זילנד בזכות מחירים אטרקטיביים המוצעים על ידי חברת קוריאן אייר ובנוסף תודות ל"דיל" המעניין שהחברה מציעה: נוסעים שיעצרו בסיאול לעצירת ערב/לילה ארוכה, אך לא יותר מ-24 שעות, יזכו לחדר במלון 5 כוכבים בקרבת שדה התעופה על חשבון קוריאן אייר.

הונג קונג- היעד הפופולארי ביותר עבור הטסים לאוסטרליה. בחירה מצוינת למטיילים שרוצים להכיר תרבות שונה ומעניינת ובפרט למשפחות שיכולות לעצור לבילוי בפארקי השעשועים הידועים של הונג קונג. אחת הסיבות הברורות להשארותה של הונג קונג יעד מוביל בקרב הטסים לאוסטרליה היא  חברת קת'אי פסיפיק. חברת התעופה הלאומית של הונג קונג כוללת מקסימום הקפדה על היגיינה, מושבים נוחים, מרווחים סבירים לרגליים ושירות מצטיין.

בנגקוק- הטיסות דרך תאילנד לרוב מעט יקרות יותר מאשר דרך הונג קונג וסיאול, אך לא בפערים עצומים. כדאי לבחור בקונקשן בבנגקוק אם תהיו מעוניינים להמשיך לטייל באיי תאילנד וליהנות מנופש באווירת בטן גב בסיום הטיול. הטיסה לבנגקוק נעשית עם חברת תאי איירווייזחברת התעופה הלאומית של תאילנד. עוד חברת תעופה מצטיינת בעיננו. גם במחקלת התיירים תיהנו מריווח משמעותי לרגליים שיקל עליכם במשך הטיסות הארוכות.

יעדי ביניים פופולאריים למי שרוצה לשלב מספר עצירות בדרך לאוסטרליה

טיסה עם שני קונקשנים בדרך כלל זולה יותר מטיסה עם קונקשן אחד אך לא תמיד. עצירות מומלצות לטסים בדרך הארוכה יותר הן: איסטנבול ומוסקבה כקונקשן ראשון, וסינגפור וטוקיו כקונקשן שני. מתאים מאד למי שיש לו קצת יותר זמן לטיול, או למי שמוכן להפסיד מספר ימים, אך להרוויח יעד מרתק נוסף על הדרך. עצירה בסינגפור למספר לילות היא דרך מעולה לנופש ולהרגעות לפני/אחרי הטיול הארוך בפסיפיק, וטוקיו היא יעד תרבותי מרתק בפני עצמו שתוכלו להשאר בו אפילו לשבוע שלם.

יעדי נחיתה פופולאריים בתוך אוסטרליה

הערים סידני ומלבורן שבדרום אוסטרליה הן היעדים הפופולאריים ביותר לנחיתות בינלאומית.

בצפון אוסטרליה נהוג לנחות בקיירנס, עיירת השער לצפון הטרופי של אוסטרליה ולשונית המחסום הגדולה. יתרון נוסף לנחיתה בקיירנס, הוא קיצור משמעותי בשעות הטיסה מיעד הביניים לאוסטרליה. למשל: טיסה מהונג קונג לסידני או למלבורן אורכת 2-3.5 שעות יותר מאשר טיסה מהונג קונג לקיירנס.

שתי ערים נוספות בהם נוחתים דרך קבע תיירים בטיסות בינלאומיות: בריסביין ופרת'. בריסביין היא יעד נחיתה נוח במיוחד בזכות מיקומה במרכז החוף המזרחי ובזכות העובדה שהיא מקבלת טיסות כמעט מכל יעד אפשרי. בדומה לנחיתה בקיירנס, גם נחיתה בעיר פרת' שבדרום החוף המערבי, במקום בסידני או במלבורן, תקצר את שעות הטיסה שלכם בשעתיים או שלוש. פרת' היא יעד נחיתה מעולה למי שמתכנן לטייל בחוף המערבי.

הזמנת כרטיסים דרך סוכן נסיעות או מהאינטרנט?

הקידמה הטכנולוגית הפכה את הזמנת שירותי התיירות דרך האינטרנט לדבר שבשגרה בזכות המהירות, הנוחות והמחירים המשתלמים. מאידך, ישנם נוסעים שעדיין אינם מוותרים על שירותם של סוכני הנסיעות, באופן מלא או חלקי. כדי להחליט האם כדאי לכם להזמין את כרטיסי הטיסה לאוסטרליה לבד דרך האינטרנט, או באמצעות סוכן נסיעות, יש להבין את היתרונות והחסרונות לכל אחד מהצדדים.

סוכן נסיעות מעניק שירות אישי- שכולל הסבר על תנאי הכרטיס. באינטרנט פרטי כרטיס הטיסה הם לרוב כלליים ולא מפרטים את כל התנאים וההגבלות.

זמינות בטיול- אם תרצו להאריך/לקצר את השהייה שלכם, או תרצו לעשות שינוי כלשהו בכרטיסי הטיסה שלכם בזמן שתהיו באוסטרליה, ובכלל בכל בעיה שתהיה לכם מרחוק, יהיה לכם קל יותר להשיג את סוכן הנסיעות האישי שעומד לרשותכם לעומת החברה האינטרנטית או חברת התעופה בעצמה ממנה הזמנתם את כרטיסי הטיסה. חשוב להדגיש, כי בעינינו הזמנה מסוכנות נסיעות גדולה שוות ערך להזמנה מהאינטרנט, כי גם לסוכנויות הגדולות  יהיה קשה להציע לכם זמינות גבוהה בזמן הטיול. על כן, הכוונה בסעיף זה היא לשירות של סוכן נסיעות אישי בלבד.

אם תזמינו כרטיסי טיסה לאוסטרליה דרך סוכן נסיעות המכיר את היבשת תוכלו לקבל ייעוץ וסיוע בבחירת יעדי הנחיתה וההמראה, המלצות חשובות נוספות ובחירת קונקשנים. בהזמנה באינטרנט, תצטרכו להחליט לבד על יעדי הנחיתה וההמראה, על הזמנים ולקבל את הקונקשנים כפי שהם מובנים כבר בכרטיס.

באנטרנט מוצעות הרבה יותר קומבינציות של כרטיסי טיסה מאשר האפשרויות שסוכן הנסיעות יציע לכם.

מחיר כרטיסי הטיסה דרך סוכן הנסיעות צפוי להיות גבוה יותר בהפרש של עשרות דולרים ועד 200$ לאותו הכרטיס במחלקת תיירים. בנוסף חלק מסוכני הנסיעות גובים דמי טיפול לכל פעולה נוספת שתבקשו מהם לבצע בכרטיס אחרי תהליך ההזמנה, בעוד שאם תזמינו דרך האנטרנט, תוכלו לבצע את חלק הפעולות לבד דרך האיזור האישי שלכם בחברת התעופה.

הזמנת כרטיסי טיסה דרך האנטרנט היא הרבה יותר מהירה, קלילה ופשוטה מאשר דרך סוכן הנסיעות, אם יש לכם נסיון בתהליך. תוכלו על הדרך להזמין גם העברות ולילה ראשון ביעד.

5 דברים שחשוב לדעת על טיסות לאוסטרליה

הזמינו רק לאחר שקבלתם אישור לויזה- הגעה לאוסטרליה מחייבת אתכם בקבלת ויזת תייר לפני צאתכם מהארץ. אל תסתכנו בהזמנת כרטיסי טיסה לפני שקבלתם אישור לויזה שלכם- אתם עלולים להפסיד אלפי שקלים.

שקלו לשדרג את כרטיס הטיסה למחלקה גבוהה יותר- גם אם חוויתם כבר טיסות לארצות הברית, טיסות לאוסטרליה כמעט שוות ערך מבחינת הזמן לביצוע הקו תל אביב-ניו יורק וניו-יורק תל אביב ברציפות.

שימו לב לקונקשן שלכם- לא מעט סוכני נסיעות ואתרי אנטרנט מציעים קונקשן של שעה וחצי או שעתיים בין הטיסות. שדות התעופה במזרח או באירופה שמהם תמשיכו למזרח, הם שדות תעופה גדולים ומבלבלים, והזמן עשוי שלא להספיק לכם, בטח ובטח אם טיסתכם מהארץ התעכבה, אפילו בקצת. תהיו בטוחים שאם תפספסו את הקונקשן, חברת התעופה תערים עליכם קשיים רבים בקבלת טיסת המשך על חשבונה, ולכן אנו ממליצים על לפחות 3 שעות של קונקשן בין הטיסות, ואם ניתן יותר, עדיף!

נסו ליהנות מעצירת הביניים- אחת ההצעות הטובות ביותר להקל על המסע הארוך לאוסטרליה ובחזרה לארץ, היא לעצור בדרך למספר ימים ביעד הביניים, במקום לעצור לקונקשן קצר. בין אם מדובר בסינגפור, הונג קונג, סיאול, בנגקוק, טוקיו, או כל יעד אחר- עצירה של 2-3 לילות יכולה רק לעזור לכם!

בחרו ביעד נחיתה ויעד המראה שונים- אין צורך לחזור בסוף הטיול ליעד בו נחתם באוסטרליה. תוכלו להתחיל ביעד אחד ולסיים ביעד אחר. כל עוד תנחתו ותמריאו מיעדים מרכזיים, מחיר הכרטיס לא צפוי להשתנות באופן ניכר, או בכלל, וכך תמנעו מבזבוז זמן בטיול שלכם ותחסכו טיסות ועלויות מיותרות.

טיסות פנים בתוך אוסטרליה

אם החלטתם לטוס לאוסטרליה למטרת טיול, סביר להניח שתזדקקו לטיסות פנים כדי לעבור בין יעדים בתוך היבשת. תשתית התחבורה האווירית של אוסטרליה מסודרת ומאורגנת בצורה יוצאת דופן וברחבי היבשת אין ספור קווים שונים בין עשרות יעדים.

הערים סידני, מלבורן ובריסביין הן הערים מהן ניתן להגיע לרוב היעדים ברחבי היבשת, לרבות החוף המערבי, הטריטוריה הצפונית והאאוטבק המפורסם, האי טסמניה ועוד איים קטנים הפזורים בחוף המזרחי.

העיר פרת' היא היעד המרכזי של החוף המערבי. מפרת' תוכלו להגיע לנקודות מפתח חשובות במערב אוסטרליה, הן מצפון והן מדרום לעיר, וכמובן שגם לכל הערים הגדולות הפזורות ברחבי היבשת.

העיר אליס ספרינגס והיישוב יולארה קולטים את הטיסות המגיעות אל האאוטבקליבה האדום, המדברי והמרוחק של אוסטרליה. אליס ספרינגס נמצאת במרחק של כ-5 שעות נסיעה מהיישוב יולארה, היישוב הקרוב ביותר לאולורו (איירס רוק)- המונוליט הגדול בעולם. נחיתה בה מתאימה למי שמעוניין לצאת לטיול מקיף יותר באאוטבק. נחיתה ביולארה מתאימה למי שרוצה להתרשם מאולורו בלבד, האתר המפורסם ביותר באאוטבק האוסטרלי. הטיסות ליולארה יקרות באופן משמעותי מאשר הטיסות לאליס ספרינגס.

כיום באוסטרליה פועלות שתי חברות תעופה עיקריות שמבצעות את קווי התעופה החשובים: חברת קוואנטס, החברה הלאומי וחברת ג'ט סטאר- חברת הלואו קוסט. חברה נוספת הינה regional express המבצעת קווי תעופה איזוריים בין יעדים קטנים ופחות מתויירים. עד חודש אפריל 2020 חברת וירג'ין אוסטרליה היתה נדבך חשוב וטסה בכמה מן הקווים הגדולים ביותר שיש באוסטרליה, אך בשנה האחרונה חברת התעופה ספגה מכה קשה, ונכון להיום לא ברור האם וכיצד תתאושש מהמשבר הגדול שחוותה.

מחירי טיסות הפנים באוסטרליה סבירים ונעים בין 200$-90$ AUD לאדם לטיסה במחלקת תיירים. למחיר טיסת הלוך ושוב אין חוקיות- לעיתים תזכו במחיר זול יותר בזכות הזמנת הטיסה חזור, ולעיתים הטיסה חזרה תייקר את הקו, ולכן שווה לבדוק גם הזמנת כל טיסה בנפרד או באמצעות שתי חברות תעופה שונות. יש להגיע לשדה התעופה כשעה וחצי-שעתיים לפני שעת הטיסה (אך ורק לטיסות פנים!).

הזמנת כרטיסי טיסה לאוסטרליה עם נו ווריז טורס

רוצים לתכנן איתנו את הטיול, או לתכנן בעצמכם ורק להזמין איתנו את הטיסות? אין שום בעיה! כשאתם מזמינים טיסות לאוסטרליה עם נו ווריז טורס, אתם יכולים להרגיש בטוחים שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים: נמליץ לכם על מסלול הטיסה המתאים ביותר עבורכם, נציע לכם את הטיסות במחירים אטרקטיביים, נסייע לכם בתכנון השהייה ביעד הביניים במידת הצורך, והכי חשוב נעניק לכם יחס אישי ללא פשרות ומענה לכל שאלה או בקשה, גם לאחר ההזמנה, בשונה מכל השאר!

כל המטיילים שלנו מקבלים סיוע מלא וליווי בהזמנת הטיסות לאוסטרליה ללא דמי טיפול.

לפרטים נוספים אודות תכנון מסלולי טיול באוסטרליה לחצו כאן.

קראו גם על: ויזה לאוסטרליה

אביתר תמיר
אביתר תמיר

יועץ תיירות וסוכן נסיעות מורשה מטעם משרד התיירות הישראלי, ומומחה לאוסטרליה וניו זילנד בדרגת זהב- הדרגה הגבוהה ביותר מטעם משרדי התיירות המקומיים.

לאחר שהייה ארוכה באוסטרליה וניו זילנד, החלטתי לפני 4 שנים לפתוח את נו ווריז טורס, ולעסוק בתכנון טיולים מותאמים אישית, כדי לחלוק אתכם את כל הטוב והשפע שהמדינות המיוחדות האלו מציעות למטיילים.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ויחד נבנה טיול של פעם בחיים!

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
צרו איתנו קשר:
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
טיול Airbnb בניו זילנד ואוסטרליה

כמו במדינות רבות אחרות בעולם, גם בניו זילנד ובאוסטרליה הלינה בדירות Airbnb נכנסה עמוק לתוך תרבות הטיולים והיא מהווה אופציה פופולארית הן למקומיים והן לתיירים.

קרא עוד »
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!