טיסות לאוסטרליה- המדריך המקיף של נו ווריז טורס

טיסות לאוסטרליה- המדריך המקיף של נו ווריז טורס

טיסות לאוסטרליה- הקדמה

הזמנת טיסות לאוסטרליה היא אחד מהשלבים החשובים והמרגשים ביותר בתהליך תכנון הטיול שלכם ליבשת. המדריך של נו ווריז טורס עם כל מה שצריך לדעת על טיסות לאוסטרליה. כיום אין טיסות ישירות מישראל לאוסטרליה. הדרך המהירה ביותר להגיע ליבשת האדומה היא באמצעות טיסה עם קונקשן אחד במזרח, אך ישנן גם אין סוף טיסות המשלבות עצירה בשניים או בשלושה יעדים בדרך לאוסטרליה. זמן טיסה ממוצע מישראל לאחת מעריה המרכזיות של אוסטרליה נע בין 18-24 שעות, בהתאם ליעד/י הביניים שלכם וליעד הנחיתה באוסטרליה. עלות ממוצעת של כרטיס טיסה לאוסטרליה נעה בין 1800$-1300$  (אמריקאי) לאדם במחלקת תיירים.

 

עצירות ביניים נפוצות בטיסות לאוסטרליה

ניתן לעשות המון מיקסים עם הטיסות לאוסטרליה, ולכן חשוב להחליט על יעד הנחיתה ויעד ההמראה בחזרה לארץ לפי מסלול הטיול שלכם ולפי העונה בה אתם מטיילים.

יעדי ביניים פופולאריים למי שרוצה לטוס עם קונקשן אחד בלבד- סיאול, בנגקוק והונג קונג. מתאים למי שרוצה לסיים את הסיפור כמה שיותר מהר.

יעדי ביניים פופולאריים למי שרוצה לשלב מספר עצירות בדרך לאוסטרליה- איסטנבול ומוסקבה כקונקשן ראשון, וסינגפור וטוקיו כקונקשן שני. מתאים מאד למי שיש לו קצת יותר זמן לטיול, או למי שמוכן להפסיד מספר ימים, אך להרוויח יעד מרתק נוסף על הדרך.

יעדי נחיתה פופולאריים באוסטרליה: הערים סידני ומלבורן שבדרום אוסטרליה הן היעדים הפופולאריים ביותר לנחיתות בינלאומית.

בצפון אוסטרליה נהוג לנחות בקיירנס, עיירת השער לצפון הטרופי של אוסטרליה ולשונית המחסום הגדולה. יתרון נוסף לנחיתה בקיירנס, הוא קיצור משמעותי בשעות הטיסה מיעד הביניים לאוסטרליה. למשל: טיסה מהונג קונג לסידני או למלבורן אורכת 2-3.5 שעות יותר מאשר טיסה מהונג קונג לקיירנס.

שתי ערים נוספות בהם נוחתים דרך קבע תיירים בטיסות בינלאומיות: בריסביין ופרת'. בריסביין היא יעד נחיתה נוח במיוחד בזכות מיקומה במרכז החוף המזרחי ובזכות העובדה שהיא מקבלת טיסות כמעט מכל יעד אפשרי. בדומה לנחיתה בקיירנס, גם נחיתה בעיר פרת' שבדרום החוף המערבי, במקום בסידני או במלבורן, תקצר את שעות הטיסה שלכם בשעתיים או שלוש. פרת' היא יעד נחיתה מעולה למי שמתכנן לטייל בחוף המערבי.

 

טיסות לאוסטרליה- להזמין דרך סוכן נסיעות או מהאנטרנט?

הקידמה הטכנולוגית הפכה את הזמנת שירותי התיירות דרך האנטרנט לדבר שבשגרה בזכות המהירות, הנוחות והמחירים המשתלמים. מאידך, ישנם נוסעים שעדיין אינם מוותרים על שירותם של סוכני הנסיעות, באופן מלא או חלקי. כדי להחליט האם כדאי לכם להזמין את כרטיסי הטיסה לאוסטרליה לבד דרך האנטרנט, או באמצעות סוכן נסיעות, יש להבין את היתרונות והחסרונות לכל אחד מהצדדים.

סוכן נסיעות מעניק שירות אישי- שכולל הסבר על תנאי הכרטיס. באנטרנט פרטי כרטיס הטיסה הם לרוב כלליים ולא מפרטים את כל התנאים וההגבלות.

זמינות בטיול- אם תרצו להאריך/לקצר את השהייה שלכם, או תרצו לעשות שינוי כלשהו בכרטיסי הטיסה שלכם בזמן שתהיו באוסטרליה, ובכלל בכל בעיה שתהיה לכם מרחוק, יהיה לכם קל יותר להשיג את סוכן הנסיעות האישי שעומד לרשותכם לעומת החברה האנטרנטית או חברת התעופה בעצמה ממנה הזמנתם את כרטיסי הטיסה. חשוב להדגיש, כי בעינינו הזמנה מסוכנות נסיעות גדולה שוות ערך להזמנה מהאנטרנט, כי גם לסוכנויות הגדולות  יהיה קשה להציע לכם זמינות גבוהה בזמן הטיול. על כן, הכוונה בסעיף זה היא לשירות של סוכן נסיעות אישי בלבד.

אם תזמינו כרטיסי טיסה לאוסטרליה דרך סוכן נסיעות המכיר את היבשת תוכלו לקבל ייעוץ וסיוע בבחירת יעדי הנחיתה וההמראה, המלצות חשובות נוספות ובחירת קונקשנים. בהזמנה באנטרנט, תצטרכו להחליט לבד על יעדי הנחיתה וההמראה, על הזמנים ולקבל את הקונקשנים כפי שהם מובנים כבר בכרטיס.

באנטרנט מוצעות הרבה יותר קומבינציות של כרטיסי טיסה מאשר האפשרויות שסוכן הנסיעות יציע לכם.

מחיר כרטיסי הטיסה דרך סוכן הנסיעות צפוי להיות גבוה יותר בהפרש של עשרות דולרים ועד 200$ לאותו הכרטיס במחלקת תיירים. בנוסף חלק מסוכני הנסיעות גובים דמי טיפול לכל פעולה נוספת שתבקשו מהם לבצע בכרטיס אחרי תהליך ההזמנה, בעוד שאם תזמינו דרך האנטרנט, תוכלו לבצע את חלק הפעולות לבד דרך האיזור האישי שלכם בחברת התעופה.

הזמנת כרטיסי טיסה דרך האנטרנט היא הרבה יותר מהירה, קלילה ופשוטה מאשר דרך סוכן הנסיעות, אם יש לכם נסיון בתהליך. תוכלו על הדרך להזמין גם העברות ולילה ראשון ביעד.

 

5 דברים שחשוב לדעת על טיסות לאוסטרליה

הזמינו רק לאחר שקבלתם אישור לויזה- הגעה לאוסטרליה מחייבת אתכם בקבלת ויזת תייר לפני צאתכם מהארץ. אל תסתכנו בהזמנת כרטיסי טיסה לפני שקבלתם אישור לויזת התייר, אתם עלולים להפסיד אלפי שקלים.

שקלו לשדרג את כרטיס הטיסה למחלקה גבוהה יותר- גם אם חוויתם כבר טיסות לארצות הברית, טיסות לאוסטרליה כמעט שוות ערך מבחינת הזמן לביצוע הקו תל אביב-ניו יורק וניו-יורק תל אביב ברציפות.

שימו לב לקונקשן שלכם- לא מעט סוכני נסיעות ואתרי אנטרנט מציעים קונקשן של שעה וחצי או שעתיים בין הטיסות. שדות התעופה במזרח או באירופה שמהם תמשיכו למזרח, הם שדות תעופה גדולים ומבלבלים, והזמן עשוי שלא להספיק לכם, בטח ובטח אם טיסתכם מהארץ התעכבה, אפילו קצת. תהיו בטוחים שאם תפספסו את הקונקשן, חברת התעופה תערים עליכם קשיים רבים בקבלת טיסת המשך על חשבונה, ולכן אנו ממליצים על לפחות 3 שעות של קונקשן בין הטיסות, ואם ניתן יותר, עדיף!

נסו ליהנות מעצירת הביניים- אחת ההצעות הטובות ביותר להקל על המסע הארוך לאוסטרליה ובחזרה לארץ, היא לעצור בדרך למספר ימים ביעד הביניים, במקום לעצור לקונקשן קצר. בין אם מדובר בסינגפור, הונג קונג, סיאול, בנגקוק, טוקיו, או כל יעד אחר- עצירה של 2-3 לילות יכולה רק לעזור לכם!

בחרו ביעד נחיתה ויעד המראה שונים- אין צורך לחזור בסוף הטיול ליעד בו נחתם באוסטרליה. תוכלו להתחיל ביעד אחד ולסיים ביעד אחר. כל עוד תנחתו ותמריאו מיעדים מרכזיים, מחיר הכרטיס לא צפוי להשתנות באופן ניכר, או בכלל, וכך תמנעו מבזבוז זמן בטיול שלכם ותחסכו טיסות ועלויות מיותרות.

 

כל המטיילים שלנו מקבלים סיוע מלא וליווי בהזמנת כרטיסי הטיסה לאוסטרליה.

לפרטים נוספים אודות תכנון מסלולי טיול באוסטרליה לחצו כאן.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צרו איתנו קשר:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

5 טיפים לצילום בטיולים

אז החלטתם לצאת לטיול גדול של פעם בחיים באוסטרליה וניו זילנד, וברור שתצלמו, אם לא עם מצלמה, לפחות עם הטלפון. אז איך תוכלו לדאוג שהתמונות

קרא עוד »
ניו זילנד ואוסטרליה

מזג אוויר באוסטרליה

בעמוד זה תמצאו את נתוני מזג האוויר של כל אחת מעריה המרכזיות של אוסטרליה וסביבתן.   סידני-Sydney קיץ סתיו חורף אביב דצמבר-מרץ אפריל-מאי יוני-אוגוסט ספטמבר-נובמבר

קרא עוד »
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!