ויזה לניו זילנד

ויזה לניו זילנד

ויזה לניו זילנד / ויזת תייר לניו זילנד- כל מה שצריך לדעת

ויזת תייר לניו זילנד הינה דרישת חובה למטיילים במדינה. החל מחודש אוקטובר 2019 תקנות חדשות מחייבות מטיילים מ-60 מדינות שונות, ובינהן ישראל, להנפיק ויזת תייר לניו זילנד, עוד בטרם עזיבתם את הארץ. הוצאת הויזה  היא תהליך קצר ומזורז לרוב שנועד בעיקר לעקוב אחרי הכניסות הצפויות למדינה (ולהכניס עוד קצת כסף לרשויות).

בעמוד זה תוכלו:

 1. לקרוא אודות הדרישות להוצאת ויזה לניו זילנד.
 2. לבחון את שתי דרכי הוצאת הויזה לניו זילנד: בעצמכם באנטרנט או דרך סוכן/סוכנות.
 3. להשאיר לנו פרטי יצירת קשר כדי להוציא דרכנו ויזה לניו זילנד.

ויזה לניו זילנד

שימו לב- כל הנתונים בעמוד מעודכנים נכון לתאריך 02/01/2024.

בכל רגע נתון יתכנו שינויים בתהליך הוצאת ויזת תייר לניו זילנד. אם הינכם מתכוונים להוציא ויזה באופן עצמאי, לאחר קריאת המידע בעמוד זה, עליכם לוודא שכל הנתונים והפרטים עדיין עדכניים או לחלופין לחפש מידע רלוונטי ממקורות נוספים. נו ווריז טורס לא תישא באחריות בשום דרך שהיא במקרים של שינויים הקשורים לתהליך בקשת הויזה. 

 

הפרטים החשובים על ויזת התייר לניו זילנד- NZeTA

 • שמה המקורי של ויזת התייר לניו זילנד הינו New Zealand Electronic Travel Authority -NZeTA.
 • כל ישראלי באשר הוא המתכוון להגיע לניו זילנד, חייב להחזיק בויזת התייר בטרם צאתו מהבית- בין אם מדובר בטיול, בקרוז או רק בקונקשן בדרך למדינה אחרת. גם בעלי דרכון אירופאי ואמריקאי נדרשים להחזיק בה. אך ורק ישראלים המחזיקים בדרכון אוסטרלי/ניו זילנדי אינם מחוייבים בויזה לניו זילנד.
 • הגשת הבקשה לויזת התייר אורכת כ-10 דקות, ולאחריה האישור מטעם הרשויות עשוי לקחת עד 72 שעות, אם כי לרוב האישור מתקבל באופן אוטומטי בתוך מספר דקות בלבד. עם קבלת הויזה המאושרת לניו זילנד, יש להדפיסה ולהציגה בביקורת הגבולות במקרה שתתבקשו.
 • ויזת התייר לניו זילנד הינה ויזה אלקטרונית ומופיעה במחשבי חברת התעופה איתה תטוסו לניו זילנד ובמחשבי בקרי הגבול בשדה התעופה בו תנחתו בניו זילנד. נוסע שלא ינפיק ויזה לניו זילנד לפני צאתו מהארץ לא יורשה לעלות לטיסה.
 • הויזה לניו זילנד תקפה לשנתיים מיום קבלתה, כאשר בכל ביקור ניתן לשהות בניו זילנד עד 3 חודשים. המעוניינים לטייל/להשאר בניו זילנד לפרק זמן ארוך יותר, הויזה מאפשרת לפני סיום שהות של שלושת החודשים הראשונים במדינה, לצאת ממנה למדינה שכנה, ולהכנס לניו זילנד מחדש לפרק זמן של 3 חודשים נוספים, ולא יותר מפעמיים כאלו בשנה. עם זאת, במידה והחלפתם דרכון מסיבה כזאת או אחרת, הויזה שבידכם אינה תקופה עוד, ועליכם לעדכן את פרטי הדרכון בבקשת הויזה שלכם או להוציא ויזה חדשה.

כדאי לדעת

 • שימו לב כי אתם מגישים את הבקשה אך ורק באתר הרשמי ולא בסוכנויות אינטרנטיות מתווכות כדי להמנע מתשלומים נוספים או מקבלת אשרה שאינה תקינה. ניתן לבדוק כי הקישור אליו נכנסתם מסתיים ב-: govt.nz, או להכנס דרך הקישורים שבעמוד זה המובילים לאתר הרשמי של משרד ההגירה של ניו זילנד.
 • אשרת התייר האלקטרונית איננה מאפשרת למטיילים לעבוד בניו זילנד! לשם כך עליכם להנפיק ויזת עבודה לניו זילנד.
 • הגשת הבקשה הינה תהליך פשוט ביותר. המידע שתתבקשו לספק בעת מילוי הבקשה הוא בסיסי: שם, כתובת, פרטי דרכון, מידע על ביקורכם בניו זילנד, שאלות אופי (כגון עבר קרימינלי וכדומה) וחתימה על הצהרה. 
כדי להגיש את הבקשה בעצמכם באתר הרשמי של ממשלת ניו זילנד לחצו כאן.
שימו לב: אנו מסייעים למטיילים שלנו בקבלת ויזת תייר לניו זילנד ללא דמי טיפול.
אם עדיין אינכם בטוחים ורוצים שנסייע לכם בהוצאת הויזה לניו זילנד, לחצו כאן כדי ליצור איתנו קשר.
אביתר תמיר
אביתר תמיר

יועץ תיירות וסוכן נסיעות מורשה מטעם משרד התיירות הישראלי, ומומחה לאוסטרליה וניו זילנד בדרגת זהב- הדרגה הגבוהה ביותר מטעם משרדי התיירות המקומיים.

לאחר שהייה ארוכה באוסטרליה וניו זילנד, החלטתי לפני כ- 7.5 שנים לפתוח את נו ווריז טורס, ולעסוק בתכנון טיולים מותאמים אישית, כדי לחלוק אתכם את כל הטוב והשפע שהמדינות המיוחדות האלו מציעות למטיילים.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ויחד נבנה טיול של פעם בחיים!

שתף:
צרו איתנו קשר:
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!