ויזה לניו זילנד

ויזה לניו זילנד

ויזה לניו זילנד / ויזת תייר לניו זילנד- כל מה שצריך לדעת

ויזת תייר לניו זילנד הינה דרישת חובה למטיילים במדינה. החל מחודש אוקטובר 2019 תקנות חדשות מחייבות מטיילים מ-60 מדינות שונות, ובינהן ישראל, להנפיק ויזת תייר לניו זילנד, עוד בטרם עזיבתם את הארץ. הוצאת הויזה  היא תהליך קצר ומזורז לרוב שנועד בעיקר לעקוב אחרי הכניסות הצפויות למדינה (ולהכניס עוד קצת כסף לרשויות).

ויזה לניו זילנד

הפרטים החשובים על ויזת התייר לניו זילנד- NZeTA

  • שמה המקורי של ויזת התייר לניו זילנד הינו New Zealand Electronic Travel Authority -NZeTA.

 

  • כל ישראלי באשר הוא המתכוון להגיע לניו זילנד, חייב להחזיק בויזת התייר בטרם צאתו מהבית- בין אם מדובר בטיול, בקרוז או רק בקונקשן בדרך למדינה אחרת. גם בעלי דרכון אירופאי ואמריקאי נדרשים להחזיק בה.

 

  • הגשת הבקשה לויזת התייר אורכת כ-10 דקות, ולאחריה האישור מטעם הרשויות עשוי לקחת עד 72 שעות, אם כי לרוב האישור מתקבל באופן אוטומטי בתוך מספר דקות בלבד. עם קבלת הויזה המאושרת לניו זילנד, יש להדפיסה ולהציגה בביקורת הגבולות במקרה שתתבקשו.

 

 

  • ויזת התייר לניו זילנד הינה ויזה אלקטרונית.

 

  • הויזה לניו זילנד תקפה לשנתיים מיום קבלתה, כאשר בכל ביקור ניתן לשהות בניו זילנד עד 3 חודשים. הויזה מאפשרת לצאת ולהכנס לניו זילנד מחדש ללא הגבלת ביקורים. עם זאת, במידה והחלפתם דרכון מסיבה כזאת או אחרת, הויזה שבידכם אינה תקופה עוד, ועליכם להגיש בקשה חדשה.

 

כדאי לדעת

 

  • שימו לב כי אתם מגישים את הבקשה אך ורק באתר הרשמי ולא בסוכנויות אנטרנטיות מתווכות כדי להמנע מתשלומים נוספים או מקבלת אשרה שאינה תקינה. ניתן לבדוק כי הקישור אליו נכנסתם מסתיים ב-: govt.nz, או להכנס דרך הקישורים שבעמוד זה המובילים לאתר הרשמי של משרד ההגירה של ניו זילנד.

 

  • אשרת התייר האלקטרונית אינה מאפשרת למטיילים לעבוד בניו זילנד! לשם כך עליכם להנפיק ויזת עבודה לניו זילנד.

 

  • הגשת הבקשה הינה תהליך פשוט ביותר. המידע שתתבקשו לספק בעת מילוי הבקשה הוא בסיסי: שם, כתובת, פרטי דרכון, מידע על ביקורכם בניו זילנד, שאלות אופי (כגון עבר קרימינלי וכדומה) וחתימה על הצהרה. 

 

שימו לב: אנו מסייעים למטיילים שלנו בקבלת ויזת תייר לניו זילנד ללא דמי טיפול.
אם עדיין אינכם בטוחים ורוצים שנסייע לכם בהוצאת הויזה לניו זילנד, לחצו כאן כדי ליצור איתנו קשר.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צרו איתנו קשר:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיול חורף בניו זילנד

טיול חורף בניו זילנד- הקדמה לא חסרות סיבות לטוס לניו זילנד בכל תאריך ובכל עונה. אך מה עושים כשמוגבלים רק ליוני-אוגוסט? יתכן שאתם יכולים לצאת

קרא עוד »
הזוהר הדרומי

הזוהר הדרומי

הקדמה יש לנו הרבה סיבות להמליץ על אוסטרליה למטיילים שרוצים ליהנות מיעד חדש, גדול ומגוון: מזג האוויר הנוח ברוב ימי השנה, בעלי החיים הייחודיים, חופי

קרא עוד »
ניו זילנד ואוסטרליה

טרקים בניו זילנד

בניו זילנד, המכונה גם "ארץ הטרקים", תוכלו לצעוד באלפי מסלול הליכה שעוברים בין נופים מגוונים. מבין אלפי ההליכות, רשות השימור הניו זילנדית (DOC) הגדירה עשרה

קרא עוד »
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!