ניו זילנד עם ילדים

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

אוטסרליה וניו זילנד

טיול משפחתי לניו זילנד הוא טיול בלתי רגיל ובגדר חלום בעיני רבים.

כולנו כבר חווינו טיולים משפחתיים באירופה וחופשות בטן גב ביוון וטורקיה. זה הזמן לשבור שגרה, ולקחת את הילדים לגן העדן שעל כדור הארץ, הרחק מכל מה שהם מכירים. 

ניו זילנד היא מדינה סופר ידידותית למשפחות: נופים אדירים, בשילוב עם תחושת בטחון אישי ברמה גבוהה לתייר, תשתיות מצוינות ומונגשות ושפה הנוחה לנו- כל אלה יעזרו לכם לקבל את ההחלטה בקלות ולצאת לטיול של פעם בחיים בהרכב מלא!

איזה כיף שכמות הזמן היא אף פעם לא פרמטר בטיול משפחתי!

אחד היתרונות הגדולים ביותר של טיול עם ילדים לניו זילנד הוא ההבנה מלכתחילה כי לא ניתן להספיק לראות הכל- או אולי כן, אך לשם כך יידרש זמן רב מאד שלרובנו אין. ולכן גם אם תוכלו להקצות "רק" שבועיים וחצי או שלושה שבועות לטיול המשפחתי, תכנית הטיול שלכם לא תפגע כלל. יתכן שאפילו תרוויחו מטיול שקולע בדיוק למטרה. וברור שאם בחרתם בטיול ארוך של חודש או מספר חודשים כדי להתנתק לרגע מהחיים, הרווח כולו שלכם. השורה התחתונה היא- טיול משפחתי בניו זילנד מתאים לכל כמות זמן העומדת ברשותכם!
אוסטרליה וניו זילנד
אוסטרליה וניו זילנד

טיול משפחתי בניו זילנד מתאים כמעט בכל עונות השנה

לעומת הרכבים אחרים כגון זוגות, קבוצות או בודדים, אשר יכולים לבחור לעצמם באופן חופשי את התאריך הטוב ביותר לטיול, משפחות רבות נאלצות להתפשר רק על שניים או שלושה מועדים אפשריים לטיול במשך השנה: חגי תשרי, פסח והחופש הגדול. 

אנו ממליצים בכל מקרה שלא לנסוע לניו זילנד בין החודשים מאי-אוגוסט וזאת מפני שמדובר בשיא החורף בניו זילנד: חודשים קפואים וגשומים המלווים בסופות, שלגים, חסימות כבישים וסגירתם של אתרי טבע ומסלולי הליכה רבים. 

אולם, משפחה שיש לה את האפשרות לצאת לטיול לניו זילנד אך ורק באחד ממועדים אלה, תוכל בהחלט לעשות זאת בתקופת החופשים של חגי תשרי או בפסח מבלי להרגיש תחושת פספוס. 

טיול משפחתי בניו זילנד מתאים כמעט בכל עונות השנה

  • בחודשים ספטמבר-אוקטובר (חגי תשרי): אלו חודשי האביב של ניו זילנד. לאחר שהחורף חלף לו, מתחילה הפריחה של הטבע, השלג מפשיר לאט לאט (עד לחודש ינואר) והעננים שכיסו את השמיים מתחילים להתפזר. מזג האוויר עשוי להיות עדיין קריר, עם שמש שקרנית, אך בתקופה זו אין עומס של תיירים במדינה, ותוכלו ליהנות מטיול באווירה נינוחה ורגועה במחירים זולים יותר. זוהי גם התקופה הטובה ביותר לטיול ספונטאני לאלו המעוניינים בכך. לקריאה על טיול בספטמבר-אוקטובר לחצו כאן.
  • בחודש אפריל (פסח): לאחר שהקיץ מסתיים רשמית בחודש מרץ, מגיע הסתיו הקצר של חודש אפריל. הטמפרטורות לרוב נעימות מאד כדי להמשיך לטייל ויתכן שעדיין תחוו ימים חמימים של קיץ לפני שהוא נעלם סופית. הכבישים ואתרי התיירות מתרוקנים יום אחרי יום מהתיירים ששבים הביתה ומחירי הלינה משתנים בהתאם. זוהי תקופה טובה לצפות בשלכת ובעלים האדומים/זהובים בצידי הכביש וברחובות העיירות הקטנות. בחודש אפריל חל חג הפסחא- בתקופה זו תזכו לראות סוף סוף גם מקומיים היוצאים לטיולים בכל רחבי המדינה, וזו הזדמנות נהדרת להכיר משפחות נוספות ולהשתתף באירועים המתקיימים בערים הגדולות ובעיירות (בתקופת חג הפסחא חשוב מאד להזמין מקומות לינה מראש!).
ניו זילנד ואוסטרליה

מעוניינים בטיול לניו זילנד עם הילדים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניו זילנד ואוסטרליה

לטייל בעקבות שר הטבעות

היופי הבלתי נתפס של ניו זילנד הכה גלים בכל העולם, ולא סתם כל כך הרבה סרטי טבע והרפתקאות צולמו כאן באופן מלא או חלקי. בין הסרטים המובילים ניתן למצוא את: טרילוגיית שר הטבעות, טרילוגיית ההוביט, הסמוראי האחרון, נרניה, קינג קונג, אווטאר ומשימה בלתי אפשרית (6). 

משפחות אשר מגדירות עצמן כחובבות סרטים מושבעות, ובראשן מעריצי שר הטבעות, ישמחו לדעת כי אנו מציעים טיול קונספט ייחודי במינו בעקבות שר הטבעות. זהו ה-סרט איתו מזוהה ניו זילנד בשנים האחרונות וסביבו פותחה תעשיית טיולים ענפה בכל חלקי המדינה. בטיול שר הטבעות שלנו תוכלו לסייר באתרי הטבע בהם צולמו סצינות רבות מהסרט, כולל מטרילוגיית ההוביט ואף להשתתף בסדנאת פריטים ואפקטים מהסרט. 

העקרונות המלווים אותנו בכל תכנון טיול משפחתי בניו זילנד:

עקרון ראשון- התניידות ולינה: ההחלטה הראשונה שצריכה להתקבל היא לגביי דרך ההתניידות שלכם בטיול. משפחות מטיילות בניו זילנד יבחרו בד"כ ברכב שכור או בקראוון/מוטורהום. כלי התחבורה בו תבחרו לבצע את ישפיע המון בהמשך על קצב הטיול ואופי הטיול שלכם:

משמעות טיול באמצעות רכב שכור היא בד"כ לינה במוטלים או מלונות. טיול שכזה מתאים למשפחות הזקוקות למרחב האישי של כל אחד מבני המשפחה בסוף היום, למשפחות אשר זקוקות לרמת לינה טובה כדי לאגור כוחות לקראת היום הבא ולמשפחות המעוניינות בטיולי כוכב בהם אין צורך להחליף את מקום הלינה מדי יום. 

טיול בקראוון/מוטורהום מתאים בעיקר למשפחות שאינן מעוניינות להתעסק כלל בתהליך האריזה והפריקה של המזוודות במשך הטיול, למשפחות המעוניינות לחוש את הטבע גם בסוף היום ולמשפחות המעוניינות בטיול ספונטאני וגמיש, ללא התחייבויות מראש, כך שיוכלו יום אחד לנוח ויום אחר לטייל. בטיול קראוונים הבית אתכם לאורך כל הדרך.

בסופו של דבר לשתי דרכי ההתניידות יש את היתרונות והחסרונות שלהן, ולאחר תהליך האפיון האישי נדע להמליץ לכם על דרך ההתניידות המתאימה ביותר למשפחה שלכם. 

ניו זילנד ואוסטרליה
גשר

העקרונות המלווים אותנו בכל תכנון טיול משפחתי בניו זילנד:

עקרון שני- Keep Them Busy, לא לשעמם את הילדים: נכון שמטרת הטיול לניו זילנד היא לראות את הטבע המשובח, אך לא ניתן להתעלם מקיומם של המנהלים הקטנים שלכם ברכב. כדי שהטיול יעבור בשלום לכל הצדדים וכדי לשמור על ההרמוניה המשפחתית, נשלב בצורה מאוזנת עצירות, אטרקציות ופעילויות שיוקדשו לבוסים שלכם. למשל:

עצירות מעניינות באמצע הדרך-  למשל במסעדות ידידותיות לילדים ולתצפיות על בעלי חיים.

פעילויות-  השתתפות בפסטיבלים או באירועים, מסלולי הליכה המתאימים גם לכל המשפחה, ביקור במוזיאונים המתאימים לילדים והגעה לאתרי טבע שישאירו את הילדים עם פה פעור: כאלה הם הפארקים הגיאותרמיים של רוטורואה וטאופו, בהם הילדים ישתאו למראה הבריכות הצבעוניות והגייזרים המתפרצים.

אטרקציות- אם תשאלו את הילדים אחרי הטיול מה הם זוכרים ממנו, הם יספרו לכם בעיקר על האטרקציות. לשמחתנו הרבה ניתן לשלב אטרקציות להוצאת מרץ כגון פארקים אתגריים, מבוכים והחלקה על הקרח, אך בניו זילנד הכל בסופו של דבר מתחבר לטבע, והאטרקציות המהנות ביותר טמונות בו: שייט לצפייה בלוויתנים, טיולי ג'יפים, אומגה ושייט בנהר עם מי טורקיז, קיאקים עם דולפינים, ועוד ועוד..

העקרונות המלווים אותנו בכל תכנון טיול משפחתי בניו זילנד:

עקרון שלישי- טבע בהתאמה אישית: יכול להיות שבעבר הייתם בניו זילנד בטיול תרמילאים או בטיול זוגי והעפלתם לכל פסגה, ויכול להיות שטרם בקרתם בניו זילנד, אך שמעתם על מה כולם מדברים ואתם חולמים כבר שנים לטרוף את כל ה-Great Walks. אך זה הזמן לעצור הכל ולחשב מסלול מחדש. אתם נוסעים לניו זילנד עם ילדים, לא כל מה שמתאים לכם מתאים להם ולהפך. כמשפחה, חשוב מאד שכל מסלולי ההליכה, הטרקים ואתרי הטבע יהיו נגישים גם לילדים שלכם. בכל פארק לאומי ניתן למצוא לצד הטרקים הקשוחים גם מסלולי הליכה וטרקים פשוטים יותר ונוחים יותר המציעים נופים לא פחות משגעים- וזה כל הקסם של ניו זילנד!

שר הטבעות
אוטסרליה וניו זילנד

לסיכום הדברים

טיול משפחתי בניו זילנד הוא הזדמנות לחוות עולם אחר, כזה שרק מעטים זוכים לפגוש. ניתן לטייל כמשפחה במספר דרכים, ובמספר עונות בשנה- כולן נוחות וטובות, בתנאי שהתכנון נכון וקולע למטרה. מעוניינים ליצור לכם ולמשפחתכם זכרונות לכל החיים מהמדינה היפה בעולם? השאירו לנו פרטים– ואנחנו נדאג לכל השאר.

נגן וידאו

שאלות נפוצות

ניו זילנד היא יעד מיוחד במינו לטיול משפחתי. אם מתכננים נכון את הטיול לניו זילנד, הוא ישאר כחוויה משפחתית בלתי נשכחת.

ממש לא. אם אתם או הילדים לא מתחברים למסלולי ההליכה, תוכלו לוותר לגמריי, או לצאת למסלולים קצרים בלבד.

ניו זילנד נחשבת כאחת המדינות הבטוחות ביותר בעולם. בטיול משפחתי בניו זילנד לא תצטרכו לחשוש מכייסים, גנבים ופורצים.

מבוסס על 14 ביקורות
lee barzily
lee barzily
2021-12-04
אין לי את המילים לתאר ! או להמליץ על הבחור הקסם הזה ! אביתר ! איזה שירות ! אין לתאר בכוכבים ! זה מעבר ! יחס אישי ! עבודה יסודית ! מומלץ מומלץ מומלץ !!! ולך אביתר ! תודה על הכל ! תודה שבזכותך זכיתי לראות את ההורים !
Frumi Zinger
Frumi Zinger
2021-10-30
טיילתי בניו זילנד רגע לפני סגירת השמיים בתחילת משבר הקורונה. אביתר מנו ווריז טורס שינה לנו על המקום את המסלול ללא תוספת תשלום כדי שנספיק לראות את כל הדברים החשובים ברגע האחרון, ועזר לנו לשנות את כרטיס הטיסה כדי שנוכל לצאת בהקדם מניו זילנד ולהכנס לארץ לפני סגירת הגבולות. הצלחתי להגשים חלום על אף הלחצים שהיו בתחילת הקורונה. ממליצה בחום! פרומי.
זהבה עסיס
זהבה עסיס
2020-10-29
אין מילים שאוכל לכתוב על השירות המדהים והחוויה יוצאת הדופן שעברנו עם נו ווריז טורס. טיילנו עם החברה לניו זילנד ולאוסטרליה במשך חודש וחצי. קבלנו תכנית יום יומית מפורטת וליווי גם בשעות המאוחרות של הלילה. הכל תקתק כמו שעון. פשוט מומלץ!! תודה רבה!
שי לי פיינברג
שי לי פיינברג
2020-03-26
Excellent service.very very practical and aware of our needs.available at all times to support and help in any situation.especially in unexpected ones such as in change of weather and in need to change plans.. I enjoyed and felt super safe! High integrity and caring and super proffessional. Highly tecomanded!!!
נופית חביב
נופית חביב
2020-03-20
תודה על השירות היוצא מהכלל והאישי שקיבלתי! שעשה לי את הטיול באוסטרליה וניוזילינד בדרך הכי טובה שאני יכולה לדמיין! אז אני ממליצה בחום על שירות היעיל והמצויין הזה! כי בכל זאת לא כל פעם טסים לצד השני של העולם.. תודה רבה היה מדהים ותודה על היחס האישי!!!❤️
Batia Nadivi
Batia Nadivi
2020-03-11
חזרנו לפני שבועיים מטיול באוסטרליה וניוזילנד בתכנון הטיול נתקלנו בהתלבטויות פנינו לאביתר ונפגשנו המידע שקיבלנו לאורך תכנון הטיול והטיול עצמו היו מקצועים זמינים ועזרו לנו מאוד ממליץ מאוד
Dror Shilo
Dror Shilo
2020-02-08
אוסטרליה, מדינה שהיא גם יבשת, יעד לא פשוט לתכנון טיול. יעד כך כך מרוחק, טסים עד לקצה העולם ויש כל כך מעט זמן וכל הרבה מה לראות. במה לבחור? על מה לוותר? אביתר תמיר סייע לנו בתכנון ובהמשך בביצוע של הטיול, טיול שהפך לחוויה מושלמת. אביתר בעל ידע רב והיכרות מעמיקה של אוסטרליה. הוא מכיר כל יעד וכל ההמלצות שלו בול. אוסיף עוד על ההיכרות עם מלונות יוצאי דופן. לאביתר זמינות גבוהה מאד ומסייע בכל שעה ממש 24/7, שירות יוצא דופן. אני ממליץ לכל מי שנוסע לאוסטרליה ורוצה לנצל את הזמן בצורה מיטבית שם, ליצור לעצמו ומשפחתו חוויה לכל החיים, לתת לאביתר לתכנן ולהזמין עבורו את הטיול לאוסטרליה.
אורלי גנון
אורלי גנון
2019-12-25
חזרנו לפני שבוע מטיול של פעם בחיים מניו זילד ואוסטרליה . אין ספק שאת החוויה יוצאת הדופן הזו אנו חייבים לאביתר מ No worries tours שליווה אותנו החל מהרגע הראשון שבו נרקם הרעיון. אביתר , בחור לבבי וקשוב מאין כמותו, דאג לכל ואכן הותיר אותנו נטולי דאגות- החל מרכישת הכרטיסים( מצא מחיר אטרקטיבי לגמרי ), הזמנת בתי מלון וכרטיסים לאטרקציות וכמובן בניית מסלול בהתאם לדרישותינו ורצוננו . לפהי הנסיעה קיבלנו חוברת מפורטת לפרטי פרטים שכללה תיאור מסלול יומי מפורט , מפות והמלצות ואפילו רשימת מסעדות לפי טעמינו ! אביתר היה זמין 24/7 ותמיד נענה בסבלנות ובאדיבות יוצאי דופן לכל בקשה שלנו. במהלך הטיול דאג תמיד לברך אותנו ב"בוקר טוב" ובסוף יום התעניין ביום שעבר עלינו ! (איפה תמצאו עוד מישהו כזה?). בקיצור, הבחור עובד עם כל הלב והנשמה ואנו ממליצים בכל פה להיעזר בשירותיו של אביתר שיותיר אתכם חסרי דאגות בתכנון טיול יוצא דופן ! אורלי ומנחם גנון, קרית ביאליק
bar grosman
bar grosman
2019-05-25
שירות נהדר!!יחס אישי וחם!עזר לי בבניית מסלול
STUDIO TOPIC
STUDIO TOPIC
2018-09-30
שירות אמין, הרבה זמן לא נתקלתי בשירות כל כך אדיב ומקצועי! שווה לכולם! תודה לאביתר המקסים על הסבלנות והעזרה לאורך כל הדרך.