תכנון טיול לאוסטרליה

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

ניו זילנד ואוסטרליה

אוסטרליה- המדינה השישית בגודלה בעולם והיבשת הקטנה ביותר מבין 6 היבשות

נקראת בפי תושביה גם כ-Down Under, ביטוי שהשתרש בתרבות המקומית בעקבות חיפוש משלחות החוקרים האירופאיים אחר יבשת מתחת לאסיה בחצי הכדור הדרומי.

היבשת הקטנה שבקצה העולם היא גם אחד היעדים המרתקים על פני כדור הארץ, מפני שהיא פשוט Mix מושלם: בעלי חיים מדהימים ומיוחדים שנמצאים בכל פינה כדוגמאת הקנגורו והקואלה, ערים תוססות מהיפות בעולם, יערות גשם קדומים, שונית המחסום הגדולה (שונית האלמוגים הגדולה בעולם), רצועות חוף בלתי נגמרות, מדבריות, תצורות אבן מיוחדות, אנשים עם לב זהב (עד שלא תגיעו לא תבינו) ותרבות ילידית של השבטים האבוריג'ינים.

בעוד שכמות הזמן של המטייל הממוצע הנוסע לאוסטרליה היא לרוב בין שבועיים לחודשיים, יש כל כך הרבה לראות ולתפוס ברחבי היבשת, שאפילו שנה של טיול אינטנסיבי לא תספיק: אתרי התיירות והטבע של אוסטרליה פרושים במקומות שונים ברחבי היבשת הענקית, ומעברים מאיזור לאיזור דורשים זמן. לשם הבנת הגודל של אוסטרליה- הרוחב של היבשת הוא כמו המרחק בין לונדון למוסקבה. והאי טזמניה שאפילו אינו מחובר ליבשת, גדול פי 3.5 משטחה של מדינת ישראל.

תכנון טיול לאוסטרליה על פי עונות השנה ותנאי השטח

נקודה שיש לשים לב אליה בעת תכנון הטיול לאוסטרליה היא מזג האוויר: ניתן לטייל באוסטרליה בכל חודש בשנה, בזכות גודלה, ומזג האוויר המשתנה בין האיזורים. לכל עונה בשנה איזורי טיול מומלצים יותר ומומלצים פחות. החודשים אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר הם חודשים שמוגדרים כחודשי מעבר/חילופי עונות. לכן תוכלו על הנייר לטייל בנוחות בכל חלקי היבשת בחודשים אלו.

החודשים נובמבר-מרץ מוכרים כחודשי הקיץ בדרום אוסטרליה, ולכן בתקופה זו של השנה כדאי להתמקד בחלקה הדרומי של היבשת. חלקה הדרומי של אוסטרליה הוא המאוכלס יותר ובו נמצאות גם הערים הגדולות והתוססות סידני ומלבורן, עיירות החוף המפורסמות, איזורי היין המשובחים, האי טזמניה ובעלי החיים המשמשים גם כאייקון של היבשת- הקנגורו והקואלה.

חודשים מאי-אוקטובר הם מהחודשים המומלצים יותר לטיול בצפון היבשת, מכיוון שבתקופה זו חלה העונה היבשה בצפון הטרופי. צפון אוסטרליה הוא איזור טרופי ובו פארקים לאומיים מהיפים ביותר שיש ליבשת להציע, יערות גשם, שונית המחסום הגדולה, שונית האלמוגים הגדולה בעולם, המזמינה כל מטיילת ומטייל לחווית שנירקולים וצלילות ייחודית וחיות טרף כגון תניני המים המלוחים, ביצות ועופות. כמו כן טיול לצפון היבשת יכול לשלב הצצה לחיי האבוריג'ינים, ילידי היבשת.

במרכז היבשת נמצא המדבר האינסופי אשר מייצג את אוסטרליה הלא מתויירת והפראית.

קנגורו
ניו זילנד ואוסטרליה

בתכנון טיול לאוסטרליה

יש לשים דגש בין היתר גם על דרך ההתניידות שלכם ממקום למקום: רכב שכור, קראוון או תחבורה ציבורית. אוסטרליה בעלת שטחים עצומים, וחווית ה-Road Trip בין המרחבים האינסופיים היא חוויה בלתי נשכחת. עם זאת, כשהזמן דופק והמלאכה רבה, הדבר לא תמיד אפשרי, ויש להיעזר בטיסות פנים. חלק אחר של מטיילים בכלל נרתע מנהיגה בצידו השני של הכביש או מבילוי שעות ארוכות מאד על הכביש כדי לעבור בין היעדים, ויעדיף לטייל בתחבורה ציבורית. ולכן אין אמת נכונה אחת. כל טיול הוא לגופו בהתאם לכמות הזמן שיש לכם, קצב הטיול המבוקש והתקופה בה תטיילו כאן.

אחד השדרוגים הגדולים ביותר לטיול באוסטרליה הוא טיול במועד של פסטיבל או אירוע גדול, כדוגמת ערב השנה החדשה, טורניר הטניס ה-Australian Open, תקופת הכריסמס ועוד.. חשוב לדעת כי הגעה לאוסטרליה בתקופת פסטיבלים ואירועים מחייבת תכנון מוקפד והזמנות מראש, שכן האוסטרלים והתיירים מרחבי העולם נוהגים להזמין הכל מספר רב של חודשים מראש.

מעוניינים בתכנון טיול לאוסטרליה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון טיול לאוסטרליה- צ'ק ליסט קצר לסיכום

התחלתם לחשוב על תכנון טיול לאוסטרליה? הכנו עבורכם צ'ק ליסט המכיל את כל הנושאים העיקריים שיש לטפל בהם או להביא בחשבון- מרגע התכנון הראשוני ועד לנחיתה באוסטרליה.

  1. עונת הטיול ומשך הטיול– סידור המסלול שלכם וכמות היעדים שתוכלו להגיע אליהם משתנים בהתאם לעונת הטיול ולמשך הזמן שיש לכם באוסטרליה. התחילו בקריאת מדריך מזג האוויר באוסטרליה ולאחר מכן עברו על מדריך היעדים שלנו כדי להכיר את המקומות החשובים ביותר באוסטרליה מקרוב. תרגמו אותם למפת יעדים מסודרת והקציבו זמן לכל אחד מהיעדים, ולא פחות חשוב, גם למעברים ממקום למקום.
  2. תקציב הטיול- כל אחד מגיע עם תקציב שונה לטיולו באוסטרליה. התקציב עבור רובנו הוא מהחלקים החשובים ביותר בתכנון טיול לאוסטרליה: עם התנהלות נכונה תקציבית תוכלו להפיק את המיטב מאוסטרליה, בעוד שהתנהלות שגויה וחוסר הערכת המחירים, עלולים להוביל לחוסר מיצוי הטיול כשאתם מוותרים על כניסות לאתרים, אטרקציות חשובות, או על מקומות לינה ראויים. תוכלו לקרוא בפירוט על הערכת עלויות בטיול לאוסטרליה
  3. סגנון הטיול- מאה סגנונות טיול קיימים וכולם טובים ונכונים. הטיול העצמאי הוא הטיול הפופולארי ביותר. הוא מתחלק למספר תתי טיולים גם כן: טיול עצמאי ברכב שכור וטיול קרוואנים באוסטרליה הם הסגנונות הנפוצים ביותר לטיול, אך גם מי שאינו מעוניין בנהיגה יוכל לטייל בהצלחה באמצעות טיול מאורגן באוסטרליהאו תכנון טיול ללא נהיגה
  4. אופי הטיול- אוסטרליה ענקית ומתאימה לכולם. כל אחד יוכל למצוא בה את מבוקשו בזכות תכנון מקדים! מטיילים בתור משפחה? הטיול שלכם שונה לחלוטין מטיול רגיל. קראו אודות אוסטרליה עם ילדים. אם כל חייכם חלמתם על אוסטרליה ועל מגוון האפשרויות האין סופי שהיא מציעה למטיילים? קראו כאן על שיאי הטיול ביבשת. חובבים מדבר ומכורים למרחבים הנידחים? אל תפספסו את מדריך האאוטבק הבלעדי שלנו! שומרי מסורת- כל מה שחשוב לדעת על טיול כשר באוסטרליה נמצא כאן. רוצים להכיר את כל בעלי החיים הייחודיים המחכים לכם באוסטרליה בים וביבשה? מאמר בעלי החיים האטרקטיביים של אוסטרליה יפגיש אתכם להיכרות ראשונית עם כל אחד מהם.
  5. ויזה לאוסטרליה– בניתם מסלול, עיצבתם בתוכו את הסגנון והאופי שלכם. אל תשכחו לבקש ויזה עבור כל אחד מהנוסעים, מקטן ועד גדול. תהליך הוצאת הויזה יכול להמשך עד 30 ימי עסקים ולכן לא כדאי לחכות עם הויזה לרגע האחרון.
  6. טיסות לאוסטרליה– אחד השלבים המרגשים ביותר בתכנון הטיול! החלום הופך למציאות! אל תפספסו את מדריך הטיסות שהכנו לכם, בו תוכלו להכיר את חברות התעופה שמגיעות לאוסטרליה, את המסלולים הנפוצים, את המחירים המקובלים לכרטיס הטיסה והמלצות לעצירות ולהתאוששות בדרך. נזכיר שלא מזמינים טיסות עד לקבלת הויזה.
  7. הזמנות מראש- אם בכוונתכם להגיע לאוסטרליה בעונת הקיץ בין דצמבר-מרץ, כדאי מאד להזמין מראש את שירותי קרקע מראש. תוכלו להזמין דרכנו את כל שירותי הקרקע עם ביטול חינם כאן. אם אתם מטיילים עם ילדים, אל תפספסו את רשימת האטרקציות המומלצות ביותר באוסטרליה.
  8. ורגע לפני העלייה למטוס, בדקו פעם נוספת שהכנתם הכל כנדרש: תנאי הכניסה לאוסטרליה בתקופת הקורונה, ו-רשימת ציוד לטיול שלכם

 

SUNSET KAYAK SYDNEY HABROUR
FALL 2022 ADELAIDE
ROCK FORMATION KANGAROO ISLAND
חגיגות שנה חדשה

תכנון טיול מקצועי ונכון

הוא המפתח להצלחת הטיול שלכם באוסטרליה. אוסטרליה היא אחד משני יעדי הבית שלנו, "המגרש הביתי" שלנו. כדי שתוכלו למצות ולחוות את אוסטרליה מבלי להתאכזב, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם. אנו בונים מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד. 

כחלק מהתכנון הטיול, המסלול שנבנה לכם יכלול תשומת לב מירבית לתחומי העניין שלכם בעזרת תהליך האפיון הייחודי שלנו, נשמור על קצב טיול רגוע ומאוזן, נתחשב בעונה בה אתם מטיילים, והכי חשוב, נשמש לכם לאוזן קשבת עבור כל בקשה או צורך שיתעוררו בדרך. לחצו כאן ליצירת קשר ולתיאום פגישת ייעוץ. בואו נצא לדרך!

 

<< רק התחלתם לחשוב על אוסטרליה? עוד לא מכירים יותר מדי? הכנסו עכשיו לעמוד אוסטרליה למטייל כדי לקרוא עשרות מאמרים ומדריכים על טיול באוסטרליה.

נגן וידאו

שאלות נפוצות

נכון להיום שכדאי לפחות חצי שנה מראש כדי ליהנות מזמינות מירבית ומהמחירים הטובים ביותר
 
אנו מתכננים מסלולי טיול באוסטרליה למטייל העצמאי ברכב שכור ובקרוואן, ובנוסף גם מסלולי טיול ללא צורך בנהיגה כלל, על בסיס טיולים מאורגנים או פרטיים.
 
מזג האוויר באוסטרליה נוח ומתאים לטיולים בכל ימות השנה. לכל עונה בשנה ישנם איזורי טיול מומלצים שונים.
מבוסס על 14 ביקורות
lee barzily
lee barzily
2021-12-04
אין לי את המילים לתאר ! או להמליץ על הבחור הקסם הזה ! אביתר ! איזה שירות ! אין לתאר בכוכבים ! זה מעבר ! יחס אישי ! עבודה יסודית ! מומלץ מומלץ מומלץ !!! ולך אביתר ! תודה על הכל ! תודה שבזכותך זכיתי לראות את ההורים !
Frumi Zinger
Frumi Zinger
2021-10-30
טיילתי בניו זילנד רגע לפני סגירת השמיים בתחילת משבר הקורונה. אביתר מנו ווריז טורס שינה לנו על המקום את המסלול ללא תוספת תשלום כדי שנספיק לראות את כל הדברים החשובים ברגע האחרון, ועזר לנו לשנות את כרטיס הטיסה כדי שנוכל לצאת בהקדם מניו זילנד ולהכנס לארץ לפני סגירת הגבולות. הצלחתי להגשים חלום על אף הלחצים שהיו בתחילת הקורונה. ממליצה בחום! פרומי.
זהבה עסיס
זהבה עסיס
2020-10-29
אין מילים שאוכל לכתוב על השירות המדהים והחוויה יוצאת הדופן שעברנו עם נו ווריז טורס. טיילנו עם החברה לניו זילנד ולאוסטרליה במשך חודש וחצי. קבלנו תכנית יום יומית מפורטת וליווי גם בשעות המאוחרות של הלילה. הכל תקתק כמו שעון. פשוט מומלץ!! תודה רבה!
שי לי פיינברג
שי לי פיינברג
2020-03-26
Excellent service.very very practical and aware of our needs.available at all times to support and help in any situation.especially in unexpected ones such as in change of weather and in need to change plans.. I enjoyed and felt super safe! High integrity and caring and super proffessional. Highly tecomanded!!!
נופית חביב
נופית חביב
2020-03-20
תודה על השירות היוצא מהכלל והאישי שקיבלתי! שעשה לי את הטיול באוסטרליה וניוזילינד בדרך הכי טובה שאני יכולה לדמיין! אז אני ממליצה בחום על שירות היעיל והמצויין הזה! כי בכל זאת לא כל פעם טסים לצד השני של העולם.. תודה רבה היה מדהים ותודה על היחס האישי!!!❤️
Batia Nadivi
Batia Nadivi
2020-03-11
חזרנו לפני שבועיים מטיול באוסטרליה וניוזילנד בתכנון הטיול נתקלנו בהתלבטויות פנינו לאביתר ונפגשנו המידע שקיבלנו לאורך תכנון הטיול והטיול עצמו היו מקצועים זמינים ועזרו לנו מאוד ממליץ מאוד
Dror Shilo
Dror Shilo
2020-02-08
אוסטרליה, מדינה שהיא גם יבשת, יעד לא פשוט לתכנון טיול. יעד כך כך מרוחק, טסים עד לקצה העולם ויש כל כך מעט זמן וכל הרבה מה לראות. במה לבחור? על מה לוותר? אביתר תמיר סייע לנו בתכנון ובהמשך בביצוע של הטיול, טיול שהפך לחוויה מושלמת. אביתר בעל ידע רב והיכרות מעמיקה של אוסטרליה. הוא מכיר כל יעד וכל ההמלצות שלו בול. אוסיף עוד על ההיכרות עם מלונות יוצאי דופן. לאביתר זמינות גבוהה מאד ומסייע בכל שעה ממש 24/7, שירות יוצא דופן. אני ממליץ לכל מי שנוסע לאוסטרליה ורוצה לנצל את הזמן בצורה מיטבית שם, ליצור לעצמו ומשפחתו חוויה לכל החיים, לתת לאביתר לתכנן ולהזמין עבורו את הטיול לאוסטרליה.
אורלי גנון
אורלי גנון
2019-12-25
חזרנו לפני שבוע מטיול של פעם בחיים מניו זילד ואוסטרליה . אין ספק שאת החוויה יוצאת הדופן הזו אנו חייבים לאביתר מ No worries tours שליווה אותנו החל מהרגע הראשון שבו נרקם הרעיון. אביתר , בחור לבבי וקשוב מאין כמותו, דאג לכל ואכן הותיר אותנו נטולי דאגות- החל מרכישת הכרטיסים( מצא מחיר אטרקטיבי לגמרי ), הזמנת בתי מלון וכרטיסים לאטרקציות וכמובן בניית מסלול בהתאם לדרישותינו ורצוננו . לפהי הנסיעה קיבלנו חוברת מפורטת לפרטי פרטים שכללה תיאור מסלול יומי מפורט , מפות והמלצות ואפילו רשימת מסעדות לפי טעמינו ! אביתר היה זמין 24/7 ותמיד נענה בסבלנות ובאדיבות יוצאי דופן לכל בקשה שלנו. במהלך הטיול דאג תמיד לברך אותנו ב"בוקר טוב" ובסוף יום התעניין ביום שעבר עלינו ! (איפה תמצאו עוד מישהו כזה?). בקיצור, הבחור עובד עם כל הלב והנשמה ואנו ממליצים בכל פה להיעזר בשירותיו של אביתר שיותיר אתכם חסרי דאגות בתכנון טיול יוצא דופן ! אורלי ומנחם גנון, קרית ביאליק
bar grosman
bar grosman
2019-05-25
שירות נהדר!!יחס אישי וחם!עזר לי בבניית מסלול
STUDIO TOPIC
STUDIO TOPIC
2018-09-30
שירות אמין, הרבה זמן לא נתקלתי בשירות כל כך אדיב ומקצועי! שווה לכולם! תודה לאביתר המקסים על הסבלנות והעזרה לאורך כל הדרך.

רק התחלתם לחשוב על נסיעה? לא מכירים עוד כלום? בפגישה תקבלו את המידע החיוני ביותר לתחילת הדרך כדי לתכנן את הטיול בעצמכם. לאחר הפגישה, תקבלו שלד מסלול הכולל: רשימת יעדים מומלצים עבורכם והמלצה לחלוקת הימים בכל יעד.

פגישת הכוונה
אוסטרליה/ניו זילנד וקבלת שלד מסלול

פגישה פרונטלית או שיחת ZOOM
ללא הגבלת זמן

850₪

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודש

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

2500₪

כשיש לכם רק הזדמנות אחת קצרה לטייל בקצה העולם- חשוב שתעשו את זה בראש שקט. אנחנו כאן כדי ליצור לכם מסלול מותאם אישית לחוויה בלתי נשכחת. המסלולים מפורטים עד הרזולוציות הקטנות ביותר: שמות האתרים מוכנים ל-GPS, פירוט מלא על כל אתר, עצירות מומלצות בדרך, אוכל ולינה. כדי לשמור על תקשורת שוטפת, ינתן מספר טלפון ישראלי, בו אנו זמינים עבורכם לכל שאלה ובקשה, כולל במקרי חירום מהיום הראשון ועד הנחיתה חזרה בארץ. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

רק מעטים זוכים לטיול ממושך באוסטרליה ובניו זילנד. רוצים להוציא את המקסימום מהטיול שלכם? המסלול שלנו יכלול הגעה ליעדים אותנטיים מחוץ למסלול השחוק, המצלצות לניהול תקציב ולחסכון משמעותי בכסף, התחשבות באילוצים הרבים של טיול ממושך, וכמובן תקשורת שוטפת 24/7 מתחילת התכנון ועד הנחיתה חזרה בארץ לכל בקשה ושאלה, כולל מקרי חירום. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודשיים

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

3500 ₪