תכנון טיול לאוסטרליה

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

ניו זילנד ואוסטרליה

אוסטרליה- המדינה השישית בגודלה בעולם והיבשת הקטנה ביותר מבין 6 היבשות

נקראת בפי תושביה גם כ-Down Under, ביטוי שהשתרש בתרבות המקומית בעקבות חיפוש משלחות החוקרים האירופאיים אחר יבשת מתחת לאסיה בחצי הכדור הדרומי.

היבשת הקטנה שבקצה העולם היא גם אחד היעדים המרתקים על פני כדור הארץ, מפני שהיא פשוט Mix מושלם: בעלי חיים מדהימים ומיוחדים שנמצאים בכל פינה כדוגמאת הקנגורו והקואלה, ערים תוססות מהיפות בעולם, יערות גשם קדומים, שונית המחסום הגדולה (שונית האלמוגים הגדולה בעולם), רצועות חוף בלתי נגמרות, מדבריות, תצורות אבן מיוחדות, אנשים עם לב זהב (עד שלא תגיעו לא תבינו) ותרבות ילידית של השבטים האבוריג'ינים.

בעוד שכמות הזמן של המטייל הממוצע הנוסע לאוסטרליה היא לרוב בין שבועיים לחודשיים, יש כל כך הרבה לראות ולתפוס ברחבי היבשת, שאפילו שנה של טיול אינטנסיבי לא תספיק: אתרי התיירות והטבע של אוסטרליה פרושים במקומות שונים ברחבי היבשת הענקית, ומעברים מאיזור לאיזור דורשים זמן. לשם הבנת הגודל של אוסטרליה- הרוחב של היבשת הוא כמו המרחק בין לונדון למוסקבה. והאי טזמניה שאפילו אינו מחובר ליבשת, גדול פי 3.5 משטחה של מדינת ישראל.

תכנון טיול לאוסטרליה על פי עונות השנה ותנאי השטח

נקודה שיש לשים לב אליה בעת תכנון הטיול לאוסטרליה היא מזג האוויר: ניתן לטייל באוסטרליה בכל חודש בשנה, בזכות גודלה, ומזג האוויר המשתנה בין האיזורים. לכל עונה בשנה איזורי טיול מומלצים יותר ומומלצים פחות. החודשים אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר הם חודשים שמוגדרים כחודשי מעבר/חילופי עונות. לכן תוכלו על הנייר לטייל בנוחות בכל חלקי היבשת בחודשים אלו.

החודשים נובמבר-מרץ מוכרים כחודשי הקיץ בדרום אוסטרליה, ולכן בתקופה זו של השנה כדאי להתמקד בחלקה הדרומי של היבשת. חלקה הדרומי של אוסטרליה הוא המאוכלס יותר ובו נמצאות גם הערים הגדולות והתוססות סידני ומלבורן, עיירות החוף המפורסמות, איזורי היין המשובחים, האי טזמניה ובעלי החיים המשמשים גם כאייקון של היבשת- הקנגורו והקואלה.

חודשים מאי-אוקטובר הם מהחודשים המומלצים יותר לטיול בצפון היבשת, מכיוון שבתקופה זו חלה העונה היבשה בצפון הטרופי. צפון אוסטרליה הוא איזור טרופי ובו פארקים לאומיים מהיפים ביותר שיש ליבשת להציע, יערות גשם, שונית המחסום הגדולה, שונית האלמוגים הגדולה בעולם, המזמינה כל מטיילת ומטייל לחווית שנירקולים וצלילות ייחודית וחיות טרף כגון תניני המים המלוחים, ביצות ועופות. כמו כן טיול לצפון היבשת יכול לשלב הצצה לחיי האבוריג'ינים, ילידי היבשת.

במרכז היבשת נמצא המדבר האינסופי אשר מייצג את אוסטרליה הלא מתויירת והפראית.

קנגורו
ניו זילנד ואוסטרליה

בתכנון טיול לאוסטרליה

יש לשים דגש בין היתר גם על דרך ההתניידות שלכם ממקום למקום: רכב שכור, קראוון או תחבורה ציבורית. אוסטרליה בעלת שטחים עצומים, וחווית ה-Road Trip בין המרחבים האינסופיים היא חוויה בלתי נשכחת. עם זאת, כשהזמן דופק והמלאכה רבה, הדבר לא תמיד אפשרי, ויש להיעזר בטיסות פנים. חלק אחר של מטיילים בכלל נרתע מנהיגה בצידו השני של הכביש או מבילוי שעות ארוכות מאד על הכביש כדי לעבור בין היעדים, ויעדיף לטייל בתחבורה ציבורית. ולכן אין אמת נכונה אחת. כל טיול הוא לגופו בהתאם לכמות הזמן שיש לכם, קצב הטיול המבוקש והתקופה בה תטיילו כאן.

אחד השדרוגים הגדולים ביותר לטיול באוסטרליה הוא טיול במועד של פסטיבל או אירוע גדול, כדוגמת ערב השנה החדשה, טורניר הטניס ה-Australian Open, תקופת הכריסמס ועוד.. חשוב לדעת כי הגעה לאוסטרליה בתקופת פסטיבלים ואירועים מחייבת תכנון מוקפד והזמנות מראש, שכן האוסטרלים והתיירים מרחבי העולם נוהגים להזמין הכל מספר רב של חודשים מראש.

מעוניינים בתכנון טיול לאוסטרליה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון טיול לאוסטרליה- צ'ק ליסט קצר לסיכום

התחלתם לחשוב על תכנון טיול לאוסטרליה? הכנו עבורכם צ'ק ליסט המכיל את כל הנושאים העיקריים שיש לטפל בהם או להביא בחשבון- מרגע התכנון הראשוני ועד לנחיתה באוסטרליה.

  1. עונת הטיול ומשך הטיול– סידור המסלול שלכם וכמות היעדים שתוכלו להגיע אליהם משתנים בהתאם לעונת הטיול ולמשך הזמן שיש לכם באוסטרליה. התחילו בקריאת מדריך מזג האוויר באוסטרליה ולאחר מכן עברו על מדריך היעדים שלנו כדי להכיר את המקומות החשובים ביותר באוסטרליה מקרוב. תרגמו אותם למפת יעדים מסודרת והקציבו זמן לכל אחד מהיעדים, ולא פחות חשוב, גם למעברים ממקום למקום.
  2. תקציב הטיול- כל אחד מגיע עם תקציב שונה לטיולו באוסטרליה. התקציב עבור רובנו הוא מהחלקים החשובים ביותר בתכנון טיול לאוסטרליה: עם התנהלות נכונה תקציבית תוכלו להפיק את המיטב מאוסטרליה, בעוד שהתנהלות שגויה וחוסר הערכת המחירים, עלולים להוביל לחוסר מיצוי הטיול כשאתם מוותרים על כניסות לאתרים, אטרקציות חשובות, או על מקומות לינה ראויים. תוכלו לקרוא בפירוט על הערכת עלויות בטיול לאוסטרליה
  3. סגנון הטיול- מאה סגנונות טיול קיימים וכולם טובים ונכונים. הטיול העצמאי הוא הטיול הפופולארי ביותר. הוא מתחלק למספר תתי טיולים גם כן: טיול עצמאי ברכב שכור וטיול קרוואנים באוסטרליה הם הסגנונות הנפוצים ביותר לטיול, אך גם מי שאינו מעוניין בנהיגה יוכל לטייל בהצלחה באמצעות טיול מאורגן באוסטרליהאו תכנון טיול ללא נהיגה
  4. אופי הטיול- אוסטרליה ענקית ומתאימה לכולם. כל אחד יוכל למצוא בה את מבוקשו בזכות תכנון מקדים! מטיילים בתור משפחה? הטיול שלכם שונה לחלוטין מטיול רגיל. קראו אודות אוסטרליה עם ילדים. אם כל חייכם חלמתם על אוסטרליה ועל מגוון האפשרויות האין סופי שהיא מציעה למטיילים? קראו כאן על שיאי הטיול ביבשת. חובבים מדבר ומכורים למרחבים הנידחים? אל תפספסו את מדריך האאוטבק הבלעדי שלנו! שומרי מסורת- כל מה שחשוב לדעת על טיול כשר באוסטרליה נמצא כאן. רוצים להכיר את כל בעלי החיים הייחודיים המחכים לכם באוסטרליה בים וביבשה? מאמר בעלי החיים האטרקטיביים של אוסטרליה יפגיש אתכם להיכרות ראשונית עם כל אחד מהם.
  5. ויזה לאוסטרליה– בניתם מסלול, עיצבתם בתוכו את הסגנון והאופי שלכם. אל תשכחו לבקש ויזה עבור כל אחד מהנוסעים, מקטן ועד גדול. תהליך הוצאת הויזה יכול להמשך עד 30 ימי עסקים ולכן לא כדאי לחכות עם הויזה לרגע האחרון.
  6. טיסות לאוסטרליה– אחד השלבים המרגשים ביותר בתכנון הטיול! החלום הופך למציאות! אל תפספסו את מדריך הטיסות שהכנו לכם, בו תוכלו להכיר את חברות התעופה שמגיעות לאוסטרליה, את המסלולים הנפוצים, את המחירים המקובלים לכרטיס הטיסה והמלצות לעצירות ולהתאוששות בדרך. נזכיר שלא מזמינים טיסות עד לקבלת הויזה.
  7. הזמנות מראש- אם בכוונתכם להגיע לאוסטרליה בעונת הקיץ בין דצמבר-מרץ, כדאי מאד להזמין מראש את שירותי קרקע מראש. תוכלו להזמין דרכנו את כל שירותי הקרקע עם ביטול חינם כאן. אם אתם מטיילים עם ילדים, אל תפספסו את רשימת האטרקציות המומלצות ביותר באוסטרליה.
  8. ורגע לפני העלייה למטוס, בדקו פעם נוספת שהכנתם הכל כנדרש: תנאי הכניסה לאוסטרליה בתקופת הקורונה, ו-רשימת ציוד לטיול שלכם

 

SUNSET KAYAK SYDNEY HABROUR
FALL 2022 ADELAIDE
ROCK FORMATION KANGAROO ISLAND
חגיגות שנה חדשה

תכנון טיול מקצועי ונכון

הוא המפתח להצלחת הטיול שלכם באוסטרליה. אוסטרליה היא אחד משני יעדי הבית שלנו, "המגרש הביתי" שלנו. כדי שתוכלו למצות ולחוות את אוסטרליה מבלי להתאכזב, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם. אנו בונים מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד. 

כחלק מהתכנון הטיול, המסלול שנבנה לכם יכלול תשומת לב מירבית לתחומי העניין שלכם בעזרת תהליך האפיון הייחודי שלנו, נשמור על קצב טיול רגוע ומאוזן, נתחשב בעונה בה אתם מטיילים, והכי חשוב, נשמש לכם לאוזן קשבת עבור כל בקשה או צורך שיתעוררו בדרך. לחצו כאן ליצירת קשר ולתיאום פגישת ייעוץ. בואו נצא לדרך!

 

<< רק התחלתם לחשוב על אוסטרליה? עוד לא מכירים יותר מדי? הכנסו עכשיו לעמוד אוסטרליה למטייל כדי לקרוא עשרות מאמרים ומדריכים על טיול באוסטרליה.

נגן וידאו

שאלות נפוצות

נכון להיום שכדאי לפחות חצי שנה מראש כדי ליהנות מזמינות מירבית ומהמחירים הטובים ביותר
 
אנו מתכננים מסלולי טיול באוסטרליה למטייל העצמאי ברכב שכור ובקרוואן, ובנוסף גם מסלולי טיול ללא צורך בנהיגה כלל, על בסיס טיולים מאורגנים או פרטיים.
 
מזג האוויר באוסטרליה נוח ומתאים לטיולים בכל ימות השנה. לכל עונה בשנה ישנם איזורי טיול מומלצים שונים.
מְעוּלֶה
מבוסס על 66 ביקורות
Gershon Inbar
Gershon Inbar
2023-03-10
שנים רבות חלמנו לנסוע לניו זילנד וזה התאפשר עם היציאה לפנסיה. אבל מהיכן מתחילים? חיפוש קצר ומצאנו את אביתר. כל כך הרבה המלצות לא יכולות להטעות. אז הפקדנו את התיכנון והליווי בידי אביתר מחברת No worries tours וטוב עשינו. היה לנו טיול נפלא, מותאם להעדפותינו ויכולותנו, מגוון מרתק מלמד ומהנה בליווי צמוד של אביתר בכל זמן ובכל ענין. תודה אביתר
ראובן דניאלי
ראובן דניאלי
2023-03-07
יצאנו לניו זילנד 2 זוגות 33 יום. התכנון המקדים היה למופת. במהלך הטיול קיבלנו עזרה ומענה כמעט בכל יום ובכל שעה . אביתר היה זמין וקשוב לכל הבקשות והשינויים. חילץ אותנו מבעיות בדרך . לסיכום: נפלא!! הכרות עם השטח לפרטי פרטים. יכולת אילתור שינויים נהדרת . תודה רבה
נח אהודה
נח אהודה
2023-03-04
אביתר בנה לנו, 2 זוגות טיול לניו זילנד לחודש ימים . התכנון היה בתאום מלא איתנו, ההשקעה וחוברת הנפלאה שקבילנו לקראת הטיול. ובזמן הטיול הזמינות של אביתר הייתה מעל המצופה בכל בעיה בקשה ,הזמינות הייתה בצורה מדימה למרות הפרש של 10 שעות בין ישראל לניו זילנד.בימים גשומים הכין לנו מסלולים חלופים, הרגשנו שאביתר נמצא אך ורק עבורנו. ממליץ בחום
אפרים בינדר
אפרים בינדר
2023-03-02
טיול שהיה חוויה לא רגילה. התכנון היה מעולה, מדוקדק עד לפרטים הקטנים ביותר. אביתר היה קשובה וזמין לאורך כל הטיול.
Avraham Segal
Avraham Segal
2023-03-01
אנחנו רוצים להודות לך על תכנון הטיול הנפלא שהיה לנו בניו זילנד. חזרנו עכשיו מלאי חוויות . אנחנו קוראים לזה טיול המאה. לא רק שתיכננת מולנו ברמת פירוט בלתי רגילה ודיון משותף, עד שהגענו לפורמט הסופי, אלא שגם במהלך הטיול, התייעצנו והתכתבנו בשעות לא שגרתיות, כאשר היה צורך בהתאמות בשל מזג אויר כזה או אחר . הספקנו המון וגילינו שיש עוד אתרים רבים שלא הגענו אליהם בשל הזמן הקצר 3 שבועות.... אנחנו כבר מדבר על לחזור לשם.... פגשנו במהלך הטיול ישראלים והמלצנו עליך.
מור פנחס
מור פנחס
2023-02-23
בן אדם שפיץ עולם סידר לי את הויזה בצורה מהירה ויסודית ופירט איתי את כל מה שהייתי צריך לדעת כיף שיש שירות כזה
סמדר טייף
סמדר טייף
2023-02-15
אביתר מקצועי מאוד, המון ניסיון וידע, תכנון הטיול בשיתוף איתנו ובעצם הטיול נתפר למידותינו.
Yossi Koren
Yossi Koren
2023-02-13
קשה למצוא מילים למה שאביתר הצליח לעשות. בגלל טעות בהכנת ויזה לאוסטרליה שעשינו כהכנה לטיול שלנו בניו זילנד, חברת התעופה לא הסכימה להעלות אותנו לטיסה. ביאושנו פנינו אליו בחצות הליל ותוך שעה נמצאה לנו חלופת טיסה אחרת דרך ארה״ב. כולל טיסת פנים. הוא לא הלך לישון עד הבוקר עד שידע שיצאנו לדרכנו. בלעדיו היינו עדיין בוכים בנתב״ג. אין כמו אביתר כיועץ וסוכן נסיעות.
Ofra Rido
Ofra Rido
2023-01-28
אביתר עובד עם הנשמה ואם זה לא מספיק , אז גם 24 שעות ביממה . הכל התחיל מפגישת זום שחשבתי שאני מוכנה ומאורגנת ורק צריכה טיפ אחד או שניים … מהר מאוד אביתר הבין את המטרות, הרצונות , לוחות הזמנים והכניס הכל לתוכנית שונה מקצה לקצה עם המלצות והכוונה לפרטי פרטים . 20 יום באוסטרליה שכמו שהוא הבטיח אכן קרה התאהבנו ובגדול אביתר סייע וליווה ואתעדעכן לאורך כל המסע . תמיד אומרים שרק שיש "הפתעות / תקלות " ניתן לבחון את השירות אותו מקבלים , אז ככה חווינו תקלה רפואית לא צפוייה ואביתר פשוט היה מדהים ליווה וסייע בכל השינויים הנדרשים בסבלנות ובסובלנות החזיר אותנו למסלול עם אין ספור חוויות והרפתקאות וזה משמעות של שירות מצויין עם כל המשתמע מכך . תודה ענקית אופרה ומוטי רידו
נדב גל
נדב גל
2023-01-18
תכנון טיול לאוסטרליה וניו זילנד זה לא פשוט ולוקח המון זמן. פגישה אחת עם אביתר שחוסכת שעות על המחשב שאפילו לא יסכמו את השעה וחצי פגישה שלנו. הכל טיפלנו אצל אביתר החל מטיסות במחירים מעולים, ויזות ותכנון מסלול. מענה ושירות מהיר ואיכותי בכל זמן נתון ! ממליץ לכולם!! תודה אביתר

רק התחלתם לחשוב על נסיעה? לא מכירים עוד כלום? בפגישה תקבלו את המידע החיוני ביותר לתחילת הדרך כדי לתכנן את הטיול בעצמכם. לאחר הפגישה, תקבלו שלד מסלול הכולל: רשימת יעדים מומלצים עבורכם והמלצה לחלוקת הימים בכל יעד.

פגישת הכוונה
אוסטרליה/ניו זילנד וקבלת שלד מסלול

פגישה פרונטלית או שיחת ZOOM
ללא הגבלת זמן

החל מ- 1,250₪

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודש

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

3,250₪

כשיש לכם רק הזדמנות אחת קצרה לטייל בקצה העולם- חשוב שתעשו את זה בראש שקט. אנחנו כאן כדי ליצור לכם מסלול מותאם אישית לחוויה בלתי נשכחת. המסלולים מפורטים עד הרזולוציות הקטנות ביותר: שמות האתרים מוכנים ל-GPS, פירוט מלא על כל אתר, עצירות מומלצות בדרך, אוכל ולינה. כדי לשמור על תקשורת שוטפת, ינתן מספר טלפון ישראלי, בו אנו זמינים עבורכם לכל שאלה ובקשה, כולל במקרי חירום מהיום הראשון ועד הנחיתה חזרה בארץ. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

רק מעטים זוכים לטיול ממושך באוסטרליה ובניו זילנד. רוצים להוציא את המקסימום מהטיול שלכם? המסלול שלנו יכלול הגעה ליעדים אותנטיים מחוץ למסלול השחוק, המצלצות לניהול תקציב ולחסכון משמעותי בכסף, התחשבות באילוצים הרבים של טיול ממושך, וכמובן תקשורת שוטפת 24/7 מתחילת התכנון ועד הנחיתה חזרה בארץ לכל בקשה ושאלה, כולל מקרי חירום. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודשיים

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

4,250₪