תכנון טיול לאוסטרליה

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

ניו זילנד ואוסטרליה

אוסטרליה- המדינה השישית בגודלה בעולם והיבשת הקטנה ביותר מבין 6 היבשות

נקראת בפי תושביה גם כ-Down Under, ביטוי שהשתרש בתרבות המקומית בעקבות חיפוש משלחות החוקרים האירופאיים אחר יבשת מתחת לאסיה בחצי הכדור הדרומי.

היבשת הקטנה שבקצה העולם היא גם אחד היעדים המרתקים על פני כדור הארץ, מפני שהיא פשוט Mix מושלם: בעלי חיים מדהימים ומיוחדים שנמצאים בכל פינה כדוגמאת הקנגורו והקואלה, ערים תוססות מהיפות בעולם, יערות גשם קדומים, שונית המחסום הגדולה (שונית האלמוגים הגדולה בעולם), רצועות חוף בלתי נגמרות, מדבריות, תצורות אבן מיוחדות, אנשים עם לב זהב (עד שלא תגיעו לא תבינו) ותרבות ילידית של השבטים האבוריג'ינים.

בעוד שכמות הזמן של המטייל הממוצע הנוסע לאוסטרליה היא לרוב בין שבועיים לחודשיים, יש כל כך הרבה לראות ולתפוס ברחבי היבשת, שאפילו שנה של טיול אינטנסיבי לא תספיק: אתרי התיירות והטבע של אוסטרליה פרושים במקומות שונים ברחבי היבשת הענקית, ומעברים מאיזור לאיזור דורשים זמן. לשם הבנת הגודל של אוסטרליה- הרוחב של היבשת הוא כמו המרחק בין לונדון למוסקבה.

נקודת מבט נוספת

שיש לשים לב אליה בעת תכנון הטיול לאוסטרליה הוא מזג האוויר: לכל עונה איזורי טיול מומלצים יותר ומומלצים פחות. ברוב החודשים לא ניתן לטייל בכל חלקיה של אוסטרליה ויש לבחור בין טיול בצפון היבשת לבין טיול בדרום היבשת, למעט החודשים אפריל, ספטמבר ואוקטובר (על הנייר בלבד).   

צפון אוסטרליה הוא איזור טרופי ובו פארקים לאומיים מהיפים ביותר שיש ליבשת להציע, יערות גשם, שונית המחסום הגדולה (שונית האלמוגים הגדולה בעולם), חיות טרף כגון תניני המים המלוחים, ביצות ועופות. כמו כן טיול לצפון היבשת יכול לשלב הצצה לחיי האבוריג'ינים, ילידי היבשת.

חלקה הדרומי של אוסטרליה הוא המאוכלס יותר ובו נמצאות גם הערים הגדולות והתוססות סידני ומלבורן, עיירות החוף המפורסמות, איזורי היין המשובחים, האי טזמניה ובעלי החיים המשמשים גם כאייקון של היבשת- הקנגורו והקואלה.

במרכז היבשת נמצא המדבר האינסופי אשר מייצג את אוסטרליה הלא מתויירת והפראית.

קנגורו
ניו זילנד ואוסטרליה

בתכנון טיול לאוסטרליה

יש לשים דגש בין היתר גם על דרך ההתניידות שלכם ממקום למקום: רכב שכור, קראוון או תחבורה ציבורית. אוסטרליה בעלת שטחים עצומים, וחווית ה-Road Trip בין המרחבים האינסופיים היא חוויה בלתי נשכחת. עם זאת, כשהזמן דופק והמלאכה רבה, הדבר לא תמיד אפשרי, ויש להיעזר בטיסות פנים. חלק אחר של מטיילים בכלל נרתע מנהיגה בצידו השני של הכביש או מבילוי שעות ארוכות מאד על הכביש כדי לעבור בין היעדים, ויעדיף לטייל בתחבורה ציבורית. ולכן אין אמת נכונה אחת. כל טיול הוא לגופו בהתאם לכמות הזמן שיש לכם, קצב הטיול המבוקש והתקופה בה תטיילו כאן.

אחד השדרוגים הגדולים ביותר לטיול באוסטרליה הוא טיול במועד של פסטיבל או אירוע גדול, כדוגמת ערב השנה החדשה, טורניר הטניס ה-Australian Open, תקופת הכריסמס ועוד.. חשוב לדעת כי הגעה לאוסטרליה בתקופת פסטיבלים ואירועים מחייבת תכנון מוקפד והזמנות מראש, שכן האוסטרלים והתיירים מרחבי העולם נוהגים להזמין הכל מספר רב של חודשים מראש.

תכנון טיול מקצועי ונכון

הוא המפתח להצלחת הטיול שלכם באוסטרליה. אוסטרליה היא אחד משני יעדי הבית שלנו, "המגרש הביתי" שלנו. כדי שתוכלו למצות ולחוות את אוסטרליה מבלי להתאכזב, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם. אנו בונים מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד. לחצו כאן ליצירת קשר ותיאום פגישת ייעוץ.

 

רק התחלתם לחשוב על אוסטרליה? עוד לא מכירים יותר מדי? הכנסו עכשיו לעמוד אוסטרליה למטייל כדי לקרוא עשרות מאמרים ומדריכים על טיול באוסטרליה.

מומלץ לקרוא גם על: 5 החוויות האולטימטיביות לתייר באוסטרליה

חגיגות שנה חדשה

שאלות נפוצות

מומלץ לתכנן את הטיול לאוסטרליה כמה חודשים טובים מראש. המינימום הרצוי הינו 3-4 חודשים מראש.
 
אנו מתכננים מסלולי טיול באוסטרליה ברכב שכור ובקרוואן ולצד מסלולי טיול ללא נהיגה כלל, על בסיס טיולים מאורגנים או פרטיים.
 
מזג האוויר באוסטרליה נוח ומתאים לטיולים בכל ימות השנה. לכל עונה בשנה ישנם איזורי טיול מומלצים שונים.

רק התחלתם לחשוב על נסיעה? לא מכירים עוד כלום? הפגישה הזו תתן לכם את המידע החיוני ביותר לתחילת הדרך והיא כוללת קבלת חלוקת ימים מומלצת על ידינו.

פגישת ייעוץ
אוסטרליה/ניו זילנד

פגישה ללא הגבלת זמן

500 ₪

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודש

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

1,900 ₪

פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה. קבלת מסלול טיול מפורט ביותר בתפירה אישית. טלפון חירום הזמין בשפה העברית 24/7 לאורך כל הטיול. הזמנת מלונות, רכבים ואטרקציות ללא דמי טיפול במחירים המשתלמים ביותר.

2 פגישות ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה. קבלת מסלול טיול מפורט ביותר בתפירה אישית. טלפון חירום הזמין בשפה העברית 24/7 לאורך כל הטיול. הזמנת מלונות, רכבים ואטרקציות ללא דמי טיפול במחירים המשתלמים ביותר.

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודשיים

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

2,900 ₪