קנברה- Canberra

קנברה- Canberra

טיול לאוסטרליה

העיר קנברה ממוקמת בדרום מזרח אוסטרליה, כ-3 שעות נסיעה מדרום לעיר סידני. היא נוסדה במיוחד כדי לשמש כעיר הבירה של אוסטרליה, לאחר ויכוח מתמשך ובלתי פתיר בין הערים סידני ומלבורן. העיר מהווה מוקד משיכה לאוהבי תרבות, אמנות והסטוריה: שוכנים בה מוסדות שלטון ומרכזי תרבות ואמנות מהחשובים ביבשת. ביניהם ניתן למנות את: בית הפרלמנט האוסטרלי החדש, בית הפרלמנט הישן, אנדרטת המלחמה הלאומית של אוסטרליה והגלריה הלאומית של אוסטרליה.

קנברה הינה עיר מודרנית, מטופחת, נקייה ורחבת ידיים. ביקור ברובע השגרירויות היפהפה של קנברה (Embassy Drive) נחשב כפעילות מעניינת, שכן נמצאות בה כ-80 שגרירויות של מדינות שונות, כאשר כל שגרירות בנויה בסגנון ייחודי משלה- רוב בתי השגרירויות נבנו בהתאם לדרכי הבנייה במדינה וכוללים אובייקטים מסורתיים. מומלץ לבקר גם באגם בארלי גריפין הגדול והיפה השוכן במרכז העיר, ולצידו שבילי הליכה וגן מתוחזק. ניתן לסייר בפרלמנט האוסטרלי ללא תשלום, בתיאום מראש או על בסיס מקום פנוי.

ביקור בעיר מומלץ במיוחד בסמוך ליום הזכרון לחללי אנז"ק (25/01 בכל שנה)- יום עצוב ומרגש בו העם האוסטרלי מתכנס יחד כדי להוקיר ולזכור את החללים של צבאות אוסטרליה וניו זילנד שנפלו במלחמות ההגנה על המולדת. מועד נפלא נוסף לבקר בעיר הוא במשך פסטיבל הכדורים הפורחים אשר מתקיים מדי שנה בתחילת מרץ. בימים אלו ניתן לראות עשרות כדורים פורחים בשמי העיר- מחזה מדהים ביופיו.

אנו בנו ווריז טורס נשמח לתכנן לכם טיול בנהיגה עצמית באוסטרליה!

לא רוצים לנהוג בצד השני של הכביש? אין בעיה! יש לנו גם טיול מאורגן באוסטרליה עם כל היעדים האטרקטיביים ביותר ביבשת.

צרו קשר עוד היום: 050-888-2346.

שתף:
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!