פרייזר איילנד-Fraser Island

פרייזר איילנד-Fraser Island

ניו זילנד ואוסטרליה

פרייזר איילנד ממוקם במרכז החוף המזרחי, כ-3.5 שעות צפונית לבריסביין. האי פרייזר מחזיק בתואר "אי החולות הגדול בעולם" והוא מוכר כאתר מורשת של אונסק"ו. על האי אין כבישים כלל, וההתניידות בו היא אך ורק באמצעות רכבי שטח ייעודיים עם גחון גבוה, או בהליכה רגלית. פרייזר איילנד מתהדר באגמים קסומים, במקווי מים קטנים, ביערות גשם, בדיונות חול ובתצפיות. על האי מתגוררים כלבי הדינגו- כלבי הפרא האוסטרלים. 

חשוב לדעת:

  • אל פרייזר איילנד ניתן להגיע באמצעות מעבורת מהיישוב ריינבו ביץ (Rainbow Beach) או מהרווי ביי (Hervey Bay).

 

  • חשוב מאד לדעת כי הנהיגה על האי איטית יחסית וכדי להספיק לטייל בנחת וגם לראות את רוב אתרי החובה, מומלץ להשאר לישון כאן לפחות לילה אחד.

 

  • על האי כמות דלה ביותר של מקומות לינה, ולכן חובה להזמין את מקום הלינה שלכם זמן רב מראש.

 

  • חובה לתכנן את סדר הטיול שלכם וההגעה לאתרים בפרייזר איילנד מראש. יש להתעדכן בשעות הגאות והשפל ובאיזורים המותרים לנסיעה על האי (המזמינים דרכנו יקבלו מפות של האי, דף עם שעות הגאות והשפל ורשימת אתרים מרכזיים לטיול).

 

  • למטייל העצמאי על האי: גם אם שכרתם רכב שטח מתחילת הטיול שלכם באוסטרליה, ובטח אם אתם שוכרים רכב רגיל, חברות ההשכרה אינן מאשרות לקחת את הרכבים השכורים שלכם אל האי פרייזר. הרכבים עלולים להנזק קשות והביטוחים שלא לא יכסו את הנזקים.

 

ולכן אלו המעוניינים לטייל עצמאית על האי, יצטרכו לשכור רכב שטח נוסף, ייעודי לאי פרייזר, מהעיירה ריינבו ביץ' או מהעיירה הרווי ביי. ניתן ליצור איתנו קשר להזמנת רכב שטח באופן בטוח מחברות מקומיות ומהימנות. 

למעוניינים לצאת לטיול מודרך: מדי יום יוצאים לאי פרייזר טיולי קבוצות רבים. מומלץ מאד להזמין את הטיול המודרך זמן רב מראש כדי שלא להתקל בחוסר זמינות. תוכלו לבחור בין נהיגה עצמית שלכם בשיירה אחרי המדריך, לבין נסיעה עם הקבוצה באוטובוס שטח ללא צורך בנהיגה כלל. גם באפשרות הזו, תוכלו לבחור בין טיול יומי עם חזרה בשעות אחה"צ ליבשה, לבין טיול עם לינה על האי. להתייעצות עם המומחים ובחירת טיול מודרך שמתאים לכם, לחצו כאן.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!