פרת' – Perth

פרת' – Perth

סידני

העיר פרת' היא בירת הסטייט Western Australia- מתגוררים בה ובפרבריה כ-2 מליון תושבים, בעוד שביתר שטחי "מערב אוסטרליה" הגדולה פי 100 משטח מדינת ישראל, מתגוררים רק עוד חצי מליון תושבים. פרת' היא אחת הערים העשירות, המטופחות והנעימות ביותר באוסטרליה, וקל מאד להרגיש בה את אווירת ה-No Worries המקומית, שכן שוררת בה שלווה תמידית.
פרת' מחזיקה בתואר "העיר המבודדת ביותר בעולם". לשם הבנת גודלה של אוסטרליה, מבחינה גיאוגרפית פרת' קרובה יותר לאינדונזיה מאשר לסידני ומלבורן! כחלק מתשתית התחבורה האווירית המצוינת של יבשת אוסטרליה, תוכלו לנחות בפרת' עם טיסה בינלאומית לאוסטרליה, או להגיע אליה תוך כדי הטיול שלכם על ידי טיסת פנים מאחת הערים המרכזיות ביבשת.

לצד העיר זורם נהר ה-Swan היפהפה ומעליה מתנוסס בגאווה Kings Park- הפארק העירוני הגדול בעולם והיפה ביותר באוסטרליה, בו ניתן לבלות לפחות מספר שעות ולתצפת על מרכז העיר והנהר. הפרבר המפורסם ביותר של פרת' הוא Fremantle, הנחשב גם כאיזור של בילויים. הוא מלא בבתי קפה מעולים, פאבים, מסעדות גורמה, מוזיאונים ואתרי תרבות. בסוף השבוע פרימנטל מלאה עד אפס מקום. מזג האוויר בפרת' נוח כמעט בכל ימות השנה ותושבי העיר אוהבים מאד לבלות בחופים.
פרת' משמשת כבסיס הבלעדי לטיולים בחוף המערבי הקסום והבתולי של אוסטרליה. כל הסידורים וההכנות ייעשו בעיר.

 

אנו בנו ווריז טורס נשמח לתכנן לכם טיול בנהיגה עצמית באוסטרליה!

לא רוצים לנהוג בצד השני של הכביש? אין בעיה! יש לנו גם טיול מאורגן באוסטרליה עם כל היעדים האטרקטיביים ביותר ביבשת.

צרו קשר עוד היום: 050-888-2346.

שתף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!