סידני-Sydney

סידני-Sydney

סידני

העיר הגדולה ביותר באוסטרליה, ידועה גם כאחת הערים היפות ביותר בעולם. סידני היא עיר המתנהלת בקצב גבוה. ניתן לטייל ברחובות פנים העיר הומי האדם ולהמשיך באותו היום לבילוי במפרץ מבודד וקסום. שניים מסמליה של העיר הינם בית האופרה, אחד המבנים האדריכליים המרהיבים בעולם, וחוף הים בונדיי ביץ' המשמש כמקום מפגש לאלפי רוחצים, שחיינים וגולשים מדי יום.
אלו המטיילים בחלקה הדרומי של אוסטרליה או בחוף המזרחי בלבד, יוכלו ללמוד אודות קהילות האבוריג'ינים, ילידי היבשת, באמצעות ביקור במוזיאונים או על ידי השתתפות בסיורים מיוחדים המובלים על ידי אבוריג'ינים.
סידני ממוקמת היטב בחוף המזרחי וניתן להגיע ממנה כמעט לכל יעד באוסטרליה על ידי טיסת פנים, ולכן היא משמשת כבסיס לנחיתה והתארגנות עבור רוב המטיילים.
ניתן לצאת מהעיר לטיולי כוכב רבים, כולל טיול ביערות גשם, עיירות חוף, צפייה בבעלי חיים בטבע ועוד.. הטיול המפורסם שבהם יוצא אל הפארק הלאומי ההרים הכחולים, שנמצא כשעה וחצי-שעתיים של נסיעה ממערב לעיר.
חודשים דצמבר-ינואר הם החודשים העמוסים ביותר בשנה בעיר. בחודשים אלו סידני מפוצצת עד 0 מקום. יש להזמין שהייה לתקופה זו חודשים רבים מראש. ימי השיא של השנה הם בין הכריסמס ועד ליום הראשון של השנה החדשה.

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!