מלבורן-Melbourne

מלבורן-Melbourne

ניו זילנד ואוסטרליה

מלבורן היא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה. הביקור בעיר הוא חוויה מיוחדת, שכן אין ערים רבות שדומות לה בעולם- למלבורן אופי משלה ואי אפשר שלא להתאהב בה. בעשור האחרון נבחרה מלבורן 7 פעמים ברציפות כעיר האהובה ביותר על ידי תושביה מבין ערי העולם, ואנחנו בהחלט יכולים להבין למה.
המלבורנאים ידועים בחיבתם הגדולה לבילויים בבתי הקפה, בברים ובפאבים, וטעימה של כל מאכלי המקומיים והקהילות השונות היא תענוג צרוף. בעיר נמצאים גנים מטופחים ורחבי ידיים המשמשים כמקום מפלט מהעיר הסואנת בשעות היום, מוזיאונים מצוינים ופרברים מדליקים. המיקום של מלבורן הוא מהטובים באוסטרליה. היא עיר השער לטיולי כוכב רבים וכן לטיולי Road Trip מגוונים, ששיאם הוא ה-Great Ocean Road (דרך האוקיינוס הגדולה) הנחשבת כאחת מדרכי הנוף היפות בעולם.
מלבורן היא עיר קוסמופוליטית ורב תרבותית המשמשת כבית לקהילות רבות של מהגרים מרחבי העולם. לכל קהילה הרובע שלה. רובעי המהגרים המפורסמים הם הרובע האיטלקי, הרובע הסיני והרובע היווני. ברחבי העיר נמצאות חנויות אמנים רבות וסמטאות גרפיטי קטנות ומדהימות. במלבורן גם חיי לילה מעולים והשווקים הנחשבים ביותר באוסטרליה.
בסוף חודש ינואר ועד הימים הראשונים של פברואר, מלבורן לובשת חג, כשהיא מארחת את טורניר הטניס היוקרתי ה-.Australian Open רחובות העיר עמוסים ומקומות הלינה מלאים עד אפס מקום. המבקרים בעיר יהנו מאווירת פסטיבל ענק של ספורט.
חשוב לדעת: במלבורן תוכלו לחוות "4 עונות ביום אחד"- ולכן יש להיות מצוידים הן בביגוד קצר והן בביגוד ארוך ומחמם בכל עונות בשנה ליתר בטחון.
אם אתם מגיעים לאוסטרליה, פשוט אל תפספסו ביקור במלבורן!

שתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!