תכנון טיול לניו זילנד

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

ניו זילנד ואוסטרליה

ניו זילנד היא אחת המדינות היפות בעולם, אם לא היפה שבהן. אומרים שאם יש גן עדן, הוא וודאי בניו זילנד.

ניו זילנד היא ביתו של הטבע ונשלטת על ידו, ולכן הניו זילנדים מתייחסים לטבע במדינתם ביראת כבוד.

ניו זילנד מורכבת משני איים מרכזיים: האי הצפוני והאי הדרומי. האי הצפוני הוא האי המאוכלס יותר ובו הרי געש, תופעות גיאותרמיות, מפלים, אגמים ונהרות. חובבי הסרטים ישמחו לגלות כי כמה מהאתרים המדליקים ביותר מטרילוגיית שר הטבעות וההוביט נמצאים במרחבי האי הצפוני. כמו כן האי הצפוני מציע את האפשרות הטובה ביותר לטעום מתרבות המאוריים, הילידים של ניו זילנד. 

האי הדרומי הוא הפופולארי יותר בקרב התיירים ובו נמצאים כמה מן הפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. טיול באי הדרומי מאפשר לחוות טבע פראי ונדיר: שייט בין מיצרים ופיורדים, טיפוס או נחיתה על קרחונים, טיול בין פסגות הרים מושלגים, הגעה לנהרות ואגמי טורקיז ומסלולי הליכה מרהיבים. 

תכנון טיול לניו זילנד- באיזו עונה?

טיול לניו זילנד הינו בר ביצוע כמעט בכל חודשי השנה, כשהתקופה הטובה ביותר הינה בין ספטמבר-מרץ. בטיול חורף לניו זילנד, בחודשים יוני-אוגוסט, יש להביא בחשבון שחלק מהדרכים חסומות, מסלולי ההליכה אינם עבירים ומזג האוויר קפוא. הטמפרטורות באי הצפוני לרוב גבוהות במקצת ומזג האוויר נעים יותר מאשר באי הדרומי. בשונה מאוסטרליה, בעונות האביב, הקיץ והסתיו מזג האוויר מאפשר טיול בכל רחבי ניו זילנד, ואין איזורים שאינם נגישים (על הנייר). 

בעת תכנון טיול לניו זילנד חייבים להביא בחשבון בראש ובראשונה את מזג האוויר ההפכפך. אומרים שבניו זילנד יש 4 עונות ביום אחד: יום שמתחיל יפה, יכול תוך שעה-שעתיים להפוך לסוער במיוחד. אתרי התיירות היפים ביותר במדינה כגון הפיורדים, הר קוק (הפסגה הגבוהה ביותר בניו זילנד) ואיזורי הקרחונים הם גם חלק מהאיזורים הגשומים ביותר בשנה, לרבות בחודשי הקיץ, ולכן פתרון נקודתי הוא להיות מוכנים עם חלופות לימים גשומים ופתרון רחב יותר הוא גם להקצות ימים נוספים, מעין ימי ספייר, לאיזורי הטיול החשובים לכם.

טיול עצמאי עם רכב שכור בניו זילנד הוא האפשרות הטובה ביותר לחוות את ניו זילנד במיטבה! התחבורה הציבורית של ניו זילנד לקויה מאד, ובטח שלא תוכל להביא אתכם לכל אתרי השיא, אשר חלקים רבים מהם נמצאים באיזורים מרוחקים.

ניו זילנד ואוסטרליה
כבשים בניו זילנד

תהיות רבות עולות בעת תכנון הטיול לניו זילנד

באשר להספק האפשרי ביחס לכמות הזמן שיש למטיילים. טיול של 3-4 שבועות בניו זילנד הוא בהחלט אפשרי וכדאי שלא לוותר עליו, אך חשוב שיהיה מסודר, מאוזן ורגוע. ריצה בכל ניו זילנד בתקופת זמן כזו תהיה בגדר מסע מפוספס שרובו מוקדש לנסיעות ארוכות בכבישים, כך שלא תוכלו ליהנות ממה שיש ל"ארץ הענן הלבן הארוך" להציע באמת. מלבד אתרי השיא שכל אחד מעוניין לחוות בעת הטיול שלו לניו זילנד, צריכה להתקבל החלטה גם על תדירות המעברים ואופי הטיול- יש כאלה שאוהבים לנהוג יותר ויש כאלה שאוהבים לנהוג פחות, וכמעט כל מעבר ממקום למקום בניו זילנד דורש נסיעות של לפחות שעתיים על הכביש. בנוסף, ניו זילנד ידועה במסלולי הליכה וטרקים מהמרהיבים בעולם- ישנם מטיילים שמצפים וחולמים על כך, ויש כאלה שמעוניינים בטיול קליל ללא הליכות, שהוא בהחלט אפשרי ועדיין לא פוגם בהצלחת הטיול!

בעקבות חוסר מידע רב על ניו זילנד, מטיילים רבים נוהגים להשתמש במסלולי טיול ובסיפורי דרך הזמינים ברחבי האנטרנט שנכתבו על ידי תרמילאים, ומתאכזבים לגלות בשטח שהמסלולים אינם משקפים כלל את הציפיות שהיו להם מניו זילנד: מסלולי הליכה קשים ולא מסודרים, נסיעות של 6-7 שעות ביום בין אתרים ודילוג על אתרים מעניינים וחשובים אשר תרמילאים נוהגים לוותר עליהם כדי לחסוך כסף, או כי בעיניהם אתרים אלו אינם חשובים מספיק, הם חלק מהלקויות השכיחות במסלולי התרמילאים הזמינים ברשת.

מעוניינים בתכנון טיול לניו זילנד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון טיול לניו זילנד- צ'ק ליסט קצר לסיכום

התחלתם לחשוב על תכנון טיול לניו זילנד? הכנו עבורכם צ'ק ליסט המכיל את כל הנושאים העיקריים שיש לטפל בהם או להביא בחשבון- מרגע התכנון הראשוני ועד לנחיתה בניו זילנד.

  1. עונת הטיול ומשך הטיול– סידור המסלול שלכם וכמות היעדים שתוכלו להגיע אליהם משתנים בהתאם לעונת הטיול ולמשך הזמן שיש לכם בניו זילנד. התחילו בקריאת מדריך מזג האוויר בניו זילנד ולאחר מכן עברו על מדריך היעדים שלנו כדי להכיר את המקומות החשובים ביותר בניו זילנד מקרוב. תרגמו אותם למפת יעדים מסודרת והקציבו זמן לכל אחד מהיעדים, ולא פחות חשוב, גם למעברים ממקום למקום.
  2. תקציב הטיול- כל אחד מגיע עם תקציב שונה לטיולו בניו זילנד. התקציב עבור רובנו הוא מהחלקים החשובים ביותר בתכנון טיול לניו זילנד: עם התנהלות נכונה תקציבית תוכלו להפיק את המיטב מניו זילנד בעוד שהתנהלות שגויה וחוסר הערכת המחירים, עלול להוביל לחוסר מיצוי הטיול כשאתם מוותרים על כניסות לאתרים, אטרקציות חשובות, או על מקומות לינה ראויים. תוכלו לקרוא בפירוט על הערכת עלויות בטיול לניו זילנד
  3. סגנון הטיול- מאה סגנונות טיול קיימים וכולם טובים ונכונים. הטיול העצמאי הוא הטיול הפופולארי ביותר. הוא מתחלק למספר תתי טיולים גם כן: טיול עצמאי ברכב שכור וטיול קרוואנים בניו זילנד הם הסגנונות הנפוצים ביותר לטיול, אך גם מי שאינו מעוניין בנהיגה יוכל לטייל בהצלחה באמצעות טיול מאורגן בניו זילנד, או תכנון טיול ללא נהיגה
  4. אופי הטיול- ניו זילנד מתאימה לכולם, וכל אחד יוכל למצוא בה את מבוקשו בזכות תכנון מקדים! מטיילים בתור משפחה? הטיול שלכם שונה לחלוטין מטיול רגיל. קראו על ניו זילנד עם ילדים. מעוניינים לראות את כל השיאים ללא הליכות קשות? בהחלט אפשרי. קראו כאן איך עושים את זה. אם כל חייכם חלמתם על הטרקים המפורסמים בעולם, גם טיול טרקים בניו זילנד הוא טיול פופולרי ואהוב! שומרי מסורת- כל מה שחשוב לדעת על טיול כשר בניו זילנד נמצא כאן. מכירים את רשימת כל הציפורים הניו זילנדיות בעל פה? המאמר הבלעדי שלנו מפרט בדיוק היכן תוכלו למצוא אותן בניו זילנד!
  5. ויזה לניו זילנד– בניתם מסלול, עיצבתם בתוכו את הסגנון והאופי שלכם. הגיע הזמן להוציא את הויזה המיוחלת. בתהליך דיי פשוט תוכלו לעשות זאת בעצמכם!
  6. טיסות לניו זילנד– אחד השלבים המרגשים ביותר בתכנון הטיול! החלום הופך למציאות! אל תפספסו את מדריך הטיסות שהכנו לכם בו תוכלו להכיר את חברות התעופה שמגיעות לניו זילנד, את המסלולים הנפוצים, את המחירים המקובלים לכרטיס טיסה והמלצות לעצירות להתאוששות בדרך.
  7. הזמנות מראש- אם בכוונתכם להגיע לניו זילנד בעונת הקיץ בין דצמבר-מרץ, כדאי מאד להזמין מראש לא מעט שירותי קרקע מראש. תוכלו להזמין דרכנו את כל שירותי הקרקע כאן. אם אתם מטיילים עם ילדים, אל תפספסו את רשימת האטרקציות המומלצות ביותר בניו זילנד.
  8. ורגע לפני העלייה למטוס, בדקו פעם נוספת שהכנתם הכל כנדרש: תנאי הכניסה לניו זילנד בתקופת הקורונה, ו-רשימת ציוד לטיול שלכם
נסיעה בהר קוק
SHOTOVER RIVER
ניו זילנד ואוסטרליה

תכנון טיול לניו זילנד בצורה מקצועית

שימו לב ששיא העונה לטיול בניו זילנד היא גם תקופת שיא הקיץ המקומי, בין החודשים דצמבר-פברואר. אתרי הלינה והאטרקציות הגדולות מוזמנים חודשים רבים מראש. לכן מומלץ מאד לתכנן את הטיול שלכם מראש ולהזמין את מקומות הלינה מבעוד מועד באיזורי התיירות הפופולאריים ביותר, בדגש על האי הדרומי.

טיול בניו זילנד הוא טיול עוצמתי ומרגש של פעם בחיים עבור רוב המטיילים, אך ברגע אחד יכול להפוך לפספוס ענקי כשהתכנון לקוי. ניו זילנד היא אחד משני יעדי הבית שלנו, "המגרש הביתי" שלנו. כדי שתוכלו למצות ולחוות את ניו זילנד ללא תחושת פספוס, ולהגיע למקומות המעניינים אתכם בלבד והנכונים עבורכם בלבד, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם.

אנו בונים מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד. 

כחלק מהתכנון הטיול, המסלול שנבנה לכם יכלול תשומת לב מירבית לתחומי העניין שלכם בעזרת תהליך האפיון הייחודי שלנו, נשמור על קצב טיול רגוע ומאוזן, נתחשב בעונה בה אתם מטיילים, והכי חשוב, נשמש לכם לאוזן קשבת עבור כל בקשה או צורך שיתעוררו בדרך. לחצו כאן ליצירת קשר ולתיאום פגישת ייעוץ. בואו נצא לדרך!

נגן וידאו

שאלות נפוצות

נכון להיום שכדאי לפחות חצי שנה מראש כדי ליהנות מזמינות מירבית ומהמחירים הטובים ביותר
אנו מתכננים מסלולי טיול בניו זילנד למטייל העצמאי ברכב שכור ובקרוואן, ובנוסף גם מסלולי טיול ללא צורך בנהיגה כלל, על בסיס טיולים מאורגנים או פרטיים.
 
 
מזג האוויר דינאמי מאד בכל עונות השנה. בעונת הטיולים ישנם לא מעט ימים חמים ונעימים, אך כדאי לצפות לכ-20 מעלות ותמיד להיות מוכנים גם לקור ולגשם.
 
מבוסס על 14 ביקורות
lee barzily
lee barzily
2021-12-04
אין לי את המילים לתאר ! או להמליץ על הבחור הקסם הזה ! אביתר ! איזה שירות ! אין לתאר בכוכבים ! זה מעבר ! יחס אישי ! עבודה יסודית ! מומלץ מומלץ מומלץ !!! ולך אביתר ! תודה על הכל ! תודה שבזכותך זכיתי לראות את ההורים !
Frumi Zinger
Frumi Zinger
2021-10-30
טיילתי בניו זילנד רגע לפני סגירת השמיים בתחילת משבר הקורונה. אביתר מנו ווריז טורס שינה לנו על המקום את המסלול ללא תוספת תשלום כדי שנספיק לראות את כל הדברים החשובים ברגע האחרון, ועזר לנו לשנות את כרטיס הטיסה כדי שנוכל לצאת בהקדם מניו זילנד ולהכנס לארץ לפני סגירת הגבולות. הצלחתי להגשים חלום על אף הלחצים שהיו בתחילת הקורונה. ממליצה בחום! פרומי.
זהבה עסיס
זהבה עסיס
2020-10-29
אין מילים שאוכל לכתוב על השירות המדהים והחוויה יוצאת הדופן שעברנו עם נו ווריז טורס. טיילנו עם החברה לניו זילנד ולאוסטרליה במשך חודש וחצי. קבלנו תכנית יום יומית מפורטת וליווי גם בשעות המאוחרות של הלילה. הכל תקתק כמו שעון. פשוט מומלץ!! תודה רבה!
שי לי פיינברג
שי לי פיינברג
2020-03-26
Excellent service.very very practical and aware of our needs.available at all times to support and help in any situation.especially in unexpected ones such as in change of weather and in need to change plans.. I enjoyed and felt super safe! High integrity and caring and super proffessional. Highly tecomanded!!!
נופית חביב
נופית חביב
2020-03-20
תודה על השירות היוצא מהכלל והאישי שקיבלתי! שעשה לי את הטיול באוסטרליה וניוזילינד בדרך הכי טובה שאני יכולה לדמיין! אז אני ממליצה בחום על שירות היעיל והמצויין הזה! כי בכל זאת לא כל פעם טסים לצד השני של העולם.. תודה רבה היה מדהים ותודה על היחס האישי!!!❤️
Batia Nadivi
Batia Nadivi
2020-03-11
חזרנו לפני שבועיים מטיול באוסטרליה וניוזילנד בתכנון הטיול נתקלנו בהתלבטויות פנינו לאביתר ונפגשנו המידע שקיבלנו לאורך תכנון הטיול והטיול עצמו היו מקצועים זמינים ועזרו לנו מאוד ממליץ מאוד
Dror Shilo
Dror Shilo
2020-02-08
אוסטרליה, מדינה שהיא גם יבשת, יעד לא פשוט לתכנון טיול. יעד כך כך מרוחק, טסים עד לקצה העולם ויש כל כך מעט זמן וכל הרבה מה לראות. במה לבחור? על מה לוותר? אביתר תמיר סייע לנו בתכנון ובהמשך בביצוע של הטיול, טיול שהפך לחוויה מושלמת. אביתר בעל ידע רב והיכרות מעמיקה של אוסטרליה. הוא מכיר כל יעד וכל ההמלצות שלו בול. אוסיף עוד על ההיכרות עם מלונות יוצאי דופן. לאביתר זמינות גבוהה מאד ומסייע בכל שעה ממש 24/7, שירות יוצא דופן. אני ממליץ לכל מי שנוסע לאוסטרליה ורוצה לנצל את הזמן בצורה מיטבית שם, ליצור לעצמו ומשפחתו חוויה לכל החיים, לתת לאביתר לתכנן ולהזמין עבורו את הטיול לאוסטרליה.
אורלי גנון
אורלי גנון
2019-12-25
חזרנו לפני שבוע מטיול של פעם בחיים מניו זילד ואוסטרליה . אין ספק שאת החוויה יוצאת הדופן הזו אנו חייבים לאביתר מ No worries tours שליווה אותנו החל מהרגע הראשון שבו נרקם הרעיון. אביתר , בחור לבבי וקשוב מאין כמותו, דאג לכל ואכן הותיר אותנו נטולי דאגות- החל מרכישת הכרטיסים( מצא מחיר אטרקטיבי לגמרי ), הזמנת בתי מלון וכרטיסים לאטרקציות וכמובן בניית מסלול בהתאם לדרישותינו ורצוננו . לפהי הנסיעה קיבלנו חוברת מפורטת לפרטי פרטים שכללה תיאור מסלול יומי מפורט , מפות והמלצות ואפילו רשימת מסעדות לפי טעמינו ! אביתר היה זמין 24/7 ותמיד נענה בסבלנות ובאדיבות יוצאי דופן לכל בקשה שלנו. במהלך הטיול דאג תמיד לברך אותנו ב"בוקר טוב" ובסוף יום התעניין ביום שעבר עלינו ! (איפה תמצאו עוד מישהו כזה?). בקיצור, הבחור עובד עם כל הלב והנשמה ואנו ממליצים בכל פה להיעזר בשירותיו של אביתר שיותיר אתכם חסרי דאגות בתכנון טיול יוצא דופן ! אורלי ומנחם גנון, קרית ביאליק
bar grosman
bar grosman
2019-05-25
שירות נהדר!!יחס אישי וחם!עזר לי בבניית מסלול
STUDIO TOPIC
STUDIO TOPIC
2018-09-30
שירות אמין, הרבה זמן לא נתקלתי בשירות כל כך אדיב ומקצועי! שווה לכולם! תודה לאביתר המקסים על הסבלנות והעזרה לאורך כל הדרך.

רק התחלתם לחשוב על נסיעה? לא מכירים עוד כלום? בפגישה תקבלו את המידע החיוני ביותר לתחילת הדרך כדי לתכנן את הטיול בעצמכם. לאחר הפגישה, תקבלו שלד מסלול הכולל: רשימת יעדים מומלצים עבורכם והמלצה לחלוקת הימים בכל יעד.

פגישת הכוונה
אוסטרליה/ניו זילנד וקבלת שלד מסלול

פגישה פרונטלית או שיחת ZOOM
ללא הגבלת זמן

850₪

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודש

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

2500₪

כשיש לכם רק הזדמנות אחת קצרה לטייל בקצה העולם- חשוב שתעשו את זה בראש שקט. אנחנו כאן כדי ליצור לכם מסלול מותאם אישית לחוויה בלתי נשכחת. המסלולים מפורטים עד הרזולוציות הקטנות ביותר: שמות האתרים מוכנים ל-GPS, פירוט מלא על כל אתר, עצירות מומלצות בדרך, אוכל ולינה. כדי לשמור על תקשורת שוטפת, ינתן מספר טלפון ישראלי, בו אנו זמינים עבורכם לכל שאלה ובקשה, כולל במקרי חירום מהיום הראשון ועד הנחיתה חזרה בארץ. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

רק מעטים זוכים לטיול ממושך באוסטרליה ובניו זילנד. רוצים להוציא את המקסימום מהטיול שלכם? המסלול שלנו יכלול הגעה ליעדים אותנטיים מחוץ למסלול השחוק, המצלצות לניהול תקציב ולחסכון משמעותי בכסף, התחשבות באילוצים הרבים של טיול ממושך, וכמובן תקשורת שוטפת 24/7 מתחילת התכנון ועד הנחיתה חזרה בארץ לכל בקשה ושאלה, כולל מקרי חירום. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודשיים

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

3500₪