תכנון טיול לניו זילנד

ברוכים הבאים ל-No Worries Tours

ניו זילנד ואוסטרליה

ניו זילנד היא אחת המדינות היפות בעולם, אם לא היפה שבהן. אומרים שאם יש גן עדן, הוא וודאי בניו זילנד.

ניו זילנד היא ביתו של הטבע ונשלטת על ידו, ולכן הניו זילנדים מתייחסים לטבע במדינתם ביראת כבוד.

ניו זילנד מורכבת משני איים מרכזיים: האי הצפוני והאי הדרומי. האי הצפוני הוא האי המאוכלס יותר ובו הרי געש, תופעות גיאותרמיות, מפלים, אגמים ונהרות. חובבי הסרטים ישמחו לגלות כי כמה מהאתרים המדליקים ביותר מטרילוגיית שר הטבעות וההוביט נמצאים במרחבי האי הצפוני. כמו כן האי הצפוני מציע את האפשרות הטובה ביותר לטעום מתרבות המאוריים, הילידים של ניו זילנד. 

האי הדרומי הוא הפופולארי יותר בקרב התיירים ובו נמצאים כמה מן הפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם. טיול באי הדרומי מאפשר לחוות טבע פראי ונדיר: שייט בין מיצרים ופיורדים, טיפוס או נחיתה על קרחונים, טיול בין פסגות הרים מושלגים, הגעה לנהרות ואגמי טורקיז ומסלולי הליכה מרהיבים. 

תכנון טיול לניו זילנד- באיזו עונה?

טיול לניו זילנד הינו בר ביצוע כמעט בכל חודשי השנה, כשהתקופה הטובה ביותר הינה בין ספטמבר-מרץ. בטיול חורף לניו זילנד, בחודשים יוני-אוגוסט, יש להביא בחשבון שחלק מהדרכים חסומות, מסלולי ההליכה אינם עבירים ומזג האוויר קפוא. הטמפרטורות באי הצפוני לרוב גבוהות במקצת ומזג האוויר נעים יותר מאשר באי הדרומי. בשונה מאוסטרליה, בעונות האביב, הקיץ והסתיו מזג האוויר מאפשר טיול בכל רחבי ניו זילנד, ואין איזורים שאינם נגישים (על הנייר). 

בעת תכנון טיול לניו זילנד חייבים להביא בחשבון בראש ובראשונה את מזג האוויר ההפכפך. אומרים שבניו זילנד יש 4 עונות ביום אחד: יום שמתחיל יפה, יכול תוך שעה-שעתיים להפוך לסוער במיוחד. אתרי התיירות היפים ביותר במדינה כגון הפיורדים, הר קוק (הפסגה הגבוהה ביותר בניו זילנד) ואיזורי הקרחונים הם גם חלק מהאיזורים הגשומים ביותר בשנה, לרבות בחודשי הקיץ, ולכן פתרון נקודתי הוא להיות מוכנים עם חלופות לימים גשומים ופתרון רחב יותר הוא גם להקצות ימים נוספים, מעין ימי ספייר, לאיזורי הטיול החשובים לכם.

טיול עצמאי עם רכב שכור בניו זילנד הוא האפשרות הטובה ביותר לחוות את ניו זילנד במיטבה! התחבורה הציבורית של ניו זילנד לקויה מאד, ובטח שלא תוכל להביא אתכם לכל אתרי השיא, אשר חלקים רבים מהם נמצאים באיזורים מרוחקים.

ניו זילנד ואוסטרליה
כבשים בניו זילנד

תהיות רבות עולות בעת תכנון הטיול לניו זילנד

באשר להספק האפשרי ביחס לכמות הזמן שיש למטיילים. טיול של 3-4 שבועות בניו זילנד הוא בהחלט אפשרי וכדאי שלא לוותר עליו, אך חשוב שיהיה מסודר, מאוזן ורגוע. ריצה בכל ניו זילנד בתקופת זמן כזו תהיה בגדר מסע מפוספס שרובו מוקדש לנסיעות ארוכות בכבישים, כך שלא תוכלו ליהנות ממה שיש ל"ארץ הענן הלבן הארוך" להציע באמת. מלבד אתרי השיא שכל אחד מעוניין לחוות בעת הטיול שלו לניו זילנד, צריכה להתקבל החלטה גם על תדירות המעברים ואופי הטיול- יש כאלה שאוהבים לנהוג יותר ויש כאלה שאוהבים לנהוג פחות, וכמעט כל מעבר ממקום למקום בניו זילנד דורש נסיעות של לפחות שעתיים על הכביש. בנוסף, ניו זילנד ידועה במסלולי הליכה וטרקים מהמרהיבים בעולם- ישנם מטיילים שמצפים וחולמים על כך, ויש כאלה שמעוניינים בטיול קליל ללא הליכות, שהוא בהחלט אפשרי ועדיין לא פוגם בהצלחת הטיול!

בעקבות חוסר מידע רב על ניו זילנד, מטיילים רבים נוהגים להשתמש במסלולי טיול ובסיפורי דרך הזמינים ברחבי האנטרנט שנכתבו על ידי תרמילאים, ומתאכזבים לגלות בשטח שהמסלולים אינם משקפים כלל את הציפיות שהיו להם מניו זילנד: מסלולי הליכה קשים ולא מסודרים, נסיעות של 6-7 שעות ביום בין אתרים ודילוג על אתרים מעניינים וחשובים אשר תרמילאים נוהגים לוותר עליהם כדי לחסוך כסף, או כי בעיניהם אתרים אלו אינם חשובים מספיק, הם חלק מהלקויות השכיחות במסלולי התרמילאים הזמינים ברשת.

מעוניינים בתכנון טיול לניו זילנד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכנון טיול לניו זילנד- צ'ק ליסט קצר לסיכום

התחלתם לחשוב על תכנון טיול לניו זילנד? הכנו עבורכם צ'ק ליסט המכיל את כל הנושאים העיקריים שיש לטפל בהם או להביא בחשבון- מרגע התכנון הראשוני ועד לנחיתה בניו זילנד.

  1. עונת הטיול ומשך הטיול– סידור המסלול שלכם וכמות היעדים שתוכלו להגיע אליהם משתנים בהתאם לעונת הטיול ולמשך הזמן שיש לכם בניו זילנד. התחילו בקריאת מדריך מזג האוויר בניו זילנד ולאחר מכן עברו על מדריך היעדים שלנו כדי להכיר את המקומות החשובים ביותר בניו זילנד מקרוב. תרגמו אותם למפת יעדים מסודרת והקציבו זמן לכל אחד מהיעדים, ולא פחות חשוב, גם למעברים ממקום למקום.
  2. תקציב הטיול- כל אחד מגיע עם תקציב שונה לטיולו בניו זילנד. התקציב עבור רובנו הוא מהחלקים החשובים ביותר בתכנון טיול לניו זילנד: עם התנהלות נכונה תקציבית תוכלו להפיק את המיטב מניו זילנד בעוד שהתנהלות שגויה וחוסר הערכת המחירים, עלול להוביל לחוסר מיצוי הטיול כשאתם מוותרים על כניסות לאתרים, אטרקציות חשובות, או על מקומות לינה ראויים. תוכלו לקרוא בפירוט על הערכת עלויות בטיול לניו זילנד
  3. סגנון הטיול- מאה סגנונות טיול קיימים וכולם טובים ונכונים. הטיול העצמאי הוא הטיול הפופולארי ביותר. הוא מתחלק למספר תתי טיולים גם כן: טיול עצמאי ברכב שכור וטיול קרוואנים בניו זילנד הם הסגנונות הנפוצים ביותר לטיול, אך גם מי שאינו מעוניין בנהיגה יוכל לטייל בהצלחה באמצעות טיול מאורגן בניו זילנד, או תכנון טיול ללא נהיגה
  4. אופי הטיול- ניו זילנד מתאימה לכולם, וכל אחד יוכל למצוא בה את מבוקשו בזכות תכנון מקדים! מטיילים בתור משפחה? הטיול שלכם שונה לחלוטין מטיול רגיל. קראו על ניו זילנד עם ילדים. מעוניינים לראות את כל השיאים ללא הליכות קשות? בהחלט אפשרי. קראו כאן איך עושים את זה. אם כל חייכם חלמתם על הטרקים המפורסמים בעולם, גם טיול טרקים בניו זילנד הוא טיול פופולרי ואהוב! שומרי מסורת- כל מה שחשוב לדעת על טיול כשר בניו זילנד נמצא כאן. מכירים את רשימת כל הציפורים הניו זילנדיות בעל פה? המאמר הבלעדי שלנו מפרט בדיוק היכן תוכלו למצוא אותן בניו זילנד!
  5. ויזה לניו זילנד– בניתם מסלול, עיצבתם בתוכו את הסגנון והאופי שלכם. הגיע הזמן להוציא את הויזה המיוחלת. בתהליך דיי פשוט תוכלו לעשות זאת בעצמכם!
  6. טיסות לניו זילנד– אחד השלבים המרגשים ביותר בתכנון הטיול! החלום הופך למציאות! אל תפספסו את מדריך הטיסות שהכנו לכם בו תוכלו להכיר את חברות התעופה שמגיעות לניו זילנד, את המסלולים הנפוצים, את המחירים המקובלים לכרטיס טיסה והמלצות לעצירות להתאוששות בדרך.
  7. הזמנות מראש- אם בכוונתכם להגיע לניו זילנד בעונת הקיץ בין דצמבר-מרץ, כדאי מאד להזמין מראש לא מעט שירותי קרקע מראש. תוכלו להזמין דרכנו את כל שירותי הקרקע כאן. אם אתם מטיילים עם ילדים, אל תפספסו את רשימת האטרקציות המומלצות ביותר בניו זילנד.
  8. ורגע לפני העלייה למטוס, בדקו פעם נוספת שהכנתם הכל כנדרש: תנאי הכניסה לניו זילנד בתקופת הקורונה, ו-רשימת ציוד לטיול שלכם
נסיעה בהר קוק
SHOTOVER RIVER
ניו זילנד ואוסטרליה

תכנון טיול לניו זילנד בצורה מקצועית

שימו לב ששיא העונה לטיול בניו זילנד היא גם תקופת שיא הקיץ המקומי, בין החודשים דצמבר-פברואר. אתרי הלינה והאטרקציות הגדולות מוזמנים חודשים רבים מראש. לכן מומלץ מאד לתכנן את הטיול שלכם מראש ולהזמין את מקומות הלינה מבעוד מועד באיזורי התיירות הפופולאריים ביותר, בדגש על האי הדרומי.

טיול בניו זילנד הוא טיול עוצמתי ומרגש של פעם בחיים עבור רוב המטיילים, אך ברגע אחד יכול להפוך לפספוס ענקי כשהתכנון לקוי. ניו זילנד היא אחד משני יעדי הבית שלנו, "המגרש הביתי" שלנו. כדי שתוכלו למצות ולחוות את ניו זילנד ללא תחושת פספוס, ולהגיע למקומות המעניינים אתכם בלבד והנכונים עבורכם בלבד, אנו מזמינים אתכם להשתמש בשירותי התכנון שלנו ולהוריד את הנטל מעצמכם.

אנו בונים מסלולי טיול מפורטים בהתאמה אישית לכלל סוגי המטיילים: זוגות, משפחות (כולל בר/בת מצווה), יחידים, קבוצות ובקשות מיוחדות לרבות שומרי כשרות ועוד. 

כחלק מהתכנון הטיול, המסלול שנבנה לכם יכלול תשומת לב מירבית לתחומי העניין שלכם בעזרת תהליך האפיון הייחודי שלנו, נשמור על קצב טיול רגוע ומאוזן, נתחשב בעונה בה אתם מטיילים, והכי חשוב, נשמש לכם לאוזן קשבת עבור כל בקשה או צורך שיתעוררו בדרך. לחצו כאן ליצירת קשר ולתיאום פגישת ייעוץ. בואו נצא לדרך!

נגן וידאו

שאלות נפוצות

נכון להיום שכדאי לפחות חצי שנה מראש כדי ליהנות מזמינות מירבית ומהמחירים הטובים ביותר
אנו מתכננים מסלולי טיול בניו זילנד למטייל העצמאי ברכב שכור ובקרוואן, ובנוסף גם מסלולי טיול ללא צורך בנהיגה כלל, על בסיס טיולים מאורגנים או פרטיים.
 
 
מזג האוויר דינאמי מאד בכל עונות השנה. בעונת הטיולים ישנם לא מעט ימים חמים ונעימים, אך כדאי לצפות לכ-20 מעלות ותמיד להיות מוכנים גם לקור ולגשם.
 
מְעוּלֶה
מבוסס על 66 ביקורות
Gershon Inbar
Gershon Inbar
2023-03-10
שנים רבות חלמנו לנסוע לניו זילנד וזה התאפשר עם היציאה לפנסיה. אבל מהיכן מתחילים? חיפוש קצר ומצאנו את אביתר. כל כך הרבה המלצות לא יכולות להטעות. אז הפקדנו את התיכנון והליווי בידי אביתר מחברת No worries tours וטוב עשינו. היה לנו טיול נפלא, מותאם להעדפותינו ויכולותנו, מגוון מרתק מלמד ומהנה בליווי צמוד של אביתר בכל זמן ובכל ענין. תודה אביתר
ראובן דניאלי
ראובן דניאלי
2023-03-07
יצאנו לניו זילנד 2 זוגות 33 יום. התכנון המקדים היה למופת. במהלך הטיול קיבלנו עזרה ומענה כמעט בכל יום ובכל שעה . אביתר היה זמין וקשוב לכל הבקשות והשינויים. חילץ אותנו מבעיות בדרך . לסיכום: נפלא!! הכרות עם השטח לפרטי פרטים. יכולת אילתור שינויים נהדרת . תודה רבה
נח אהודה
נח אהודה
2023-03-04
אביתר בנה לנו, 2 זוגות טיול לניו זילנד לחודש ימים . התכנון היה בתאום מלא איתנו, ההשקעה וחוברת הנפלאה שקבילנו לקראת הטיול. ובזמן הטיול הזמינות של אביתר הייתה מעל המצופה בכל בעיה בקשה ,הזמינות הייתה בצורה מדימה למרות הפרש של 10 שעות בין ישראל לניו זילנד.בימים גשומים הכין לנו מסלולים חלופים, הרגשנו שאביתר נמצא אך ורק עבורנו. ממליץ בחום
אפרים בינדר
אפרים בינדר
2023-03-02
טיול שהיה חוויה לא רגילה. התכנון היה מעולה, מדוקדק עד לפרטים הקטנים ביותר. אביתר היה קשובה וזמין לאורך כל הטיול.
Avraham Segal
Avraham Segal
2023-03-01
אנחנו רוצים להודות לך על תכנון הטיול הנפלא שהיה לנו בניו זילנד. חזרנו עכשיו מלאי חוויות . אנחנו קוראים לזה טיול המאה. לא רק שתיכננת מולנו ברמת פירוט בלתי רגילה ודיון משותף, עד שהגענו לפורמט הסופי, אלא שגם במהלך הטיול, התייעצנו והתכתבנו בשעות לא שגרתיות, כאשר היה צורך בהתאמות בשל מזג אויר כזה או אחר . הספקנו המון וגילינו שיש עוד אתרים רבים שלא הגענו אליהם בשל הזמן הקצר 3 שבועות.... אנחנו כבר מדבר על לחזור לשם.... פגשנו במהלך הטיול ישראלים והמלצנו עליך.
מור פנחס
מור פנחס
2023-02-23
בן אדם שפיץ עולם סידר לי את הויזה בצורה מהירה ויסודית ופירט איתי את כל מה שהייתי צריך לדעת כיף שיש שירות כזה
סמדר טייף
סמדר טייף
2023-02-15
אביתר מקצועי מאוד, המון ניסיון וידע, תכנון הטיול בשיתוף איתנו ובעצם הטיול נתפר למידותינו.
Yossi Koren
Yossi Koren
2023-02-13
קשה למצוא מילים למה שאביתר הצליח לעשות. בגלל טעות בהכנת ויזה לאוסטרליה שעשינו כהכנה לטיול שלנו בניו זילנד, חברת התעופה לא הסכימה להעלות אותנו לטיסה. ביאושנו פנינו אליו בחצות הליל ותוך שעה נמצאה לנו חלופת טיסה אחרת דרך ארה״ב. כולל טיסת פנים. הוא לא הלך לישון עד הבוקר עד שידע שיצאנו לדרכנו. בלעדיו היינו עדיין בוכים בנתב״ג. אין כמו אביתר כיועץ וסוכן נסיעות.
Ofra Rido
Ofra Rido
2023-01-28
אביתר עובד עם הנשמה ואם זה לא מספיק , אז גם 24 שעות ביממה . הכל התחיל מפגישת זום שחשבתי שאני מוכנה ומאורגנת ורק צריכה טיפ אחד או שניים … מהר מאוד אביתר הבין את המטרות, הרצונות , לוחות הזמנים והכניס הכל לתוכנית שונה מקצה לקצה עם המלצות והכוונה לפרטי פרטים . 20 יום באוסטרליה שכמו שהוא הבטיח אכן קרה התאהבנו ובגדול אביתר סייע וליווה ואתעדעכן לאורך כל המסע . תמיד אומרים שרק שיש "הפתעות / תקלות " ניתן לבחון את השירות אותו מקבלים , אז ככה חווינו תקלה רפואית לא צפוייה ואביתר פשוט היה מדהים ליווה וסייע בכל השינויים הנדרשים בסבלנות ובסובלנות החזיר אותנו למסלול עם אין ספור חוויות והרפתקאות וזה משמעות של שירות מצויין עם כל המשתמע מכך . תודה ענקית אופרה ומוטי רידו
נדב גל
נדב גל
2023-01-18
תכנון טיול לאוסטרליה וניו זילנד זה לא פשוט ולוקח המון זמן. פגישה אחת עם אביתר שחוסכת שעות על המחשב שאפילו לא יסכמו את השעה וחצי פגישה שלנו. הכל טיפלנו אצל אביתר החל מטיסות במחירים מעולים, ויזות ותכנון מסלול. מענה ושירות מהיר ואיכותי בכל זמן נתון ! ממליץ לכולם!! תודה אביתר

רק התחלתם לחשוב על נסיעה? לא מכירים עוד כלום? בפגישה תקבלו את המידע החיוני ביותר לתחילת הדרך כדי לתכנן את הטיול בעצמכם. לאחר הפגישה, תקבלו שלד מסלול הכולל: רשימת יעדים מומלצים עבורכם והמלצה לחלוקת הימים בכל יעד.

פגישת הכוונה
אוסטרליה/ניו זילנד וקבלת שלד מסלול

פגישה פרונטלית או שיחת ZOOM
ללא הגבלת זמן

החל מ- 1,250₪

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודש

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

3,250₪

כשיש לכם רק הזדמנות אחת קצרה לטייל בקצה העולם- חשוב שתעשו את זה בראש שקט. אנחנו כאן כדי ליצור לכם מסלול מותאם אישית לחוויה בלתי נשכחת. המסלולים מפורטים עד הרזולוציות הקטנות ביותר: שמות האתרים מוכנים ל-GPS, פירוט מלא על כל אתר, עצירות מומלצות בדרך, אוכל ולינה. כדי לשמור על תקשורת שוטפת, ינתן מספר טלפון ישראלי, בו אנו זמינים עבורכם לכל שאלה ובקשה, כולל במקרי חירום מהיום הראשון ועד הנחיתה חזרה בארץ. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

רק מעטים זוכים לטיול ממושך באוסטרליה ובניו זילנד. רוצים להוציא את המקסימום מהטיול שלכם? המסלול שלנו יכלול הגעה ליעדים אותנטיים מחוץ למסלול השחוק, המצלצות לניהול תקציב ולחסכון משמעותי בכסף, התחשבות באילוצים הרבים של טיול ממושך, וכמובן תקשורת שוטפת 24/7 מתחילת התכנון ועד הנחיתה חזרה בארץ לכל בקשה ושאלה, כולל מקרי חירום. אנו מתחייבים להזמנת כל השירותים הנלווים במחירים הטובים ביותר.

בניית מסלול מותאם אישית למטיילים חודשיים

כולל פגישת ייעוץ ללא הגבלת זמן מתנה

4,250₪